Nyní k nákupu produktů Novexpert získáte cestovní balení Séra kyseliny hyaluronové ZDARMA! Nabídka platí do 31.1.2022 nebo do vydání dárků!!
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč
Boundless Solid Oil od 8Faces: 10 (a více) v 1

Boundless Solid Oil od 8Faces: 10 (a více) v 1

Některé kosmetické produkty mají v mém srdci zvláštní místo. Tenhle je jedním z nich. Dokázal bych bez něj žít, ale proč bych to chtěl?

Kdykoliv při výběru nové kosmetiky hledám kategorii, jíž by odpovídal můj problém, cloumá mnou frustrace. Akné, známky stárnutí, dehydratace, citlivost… Prosím vás, kde bych našel lenost?

Nechápejte mě špatně. Nepotřebuju přímo, aby se jeden produkt postaral o všechno, ideálně za mě ještě podal daňové přiznání, ale tak trochu vlastně jo. Mám podezření, že žiju jenom jednou, a čas věnovaný otírání prachu na padesáti lahvičkách mi nikdo nevrátí. Učili mě, že k produktům označeným „2 v 1“ bych měl být skeptický, ale o „10 (a více) v 1“ se nikdo nezmiňoval. A tenhle tuhý olej umí fakt hodně. (Až na to přiznání.) Pokud jste se někdy modlili za skutečně všestranný, skutečně čistý a skutečně krásný produkt, berte ho jako důkaz, že Bůh existuje.

První použití. Otevírám víčko, oko na něm se roztáčí. Nabírám trochu do dlaně a sleduju, jak se lehounká textura pomalu rozpouští jako máslo na rozpálené pánvi, zatímco mi konejšivá vůně navozuje pocit, že jsem někde ve spa, kde se svět točí pomaleji. Vlastně – kde okolní svět neexistuje vůbec. Intuitivně si ho mažu na tepny jako parfém. Hojivé složení bohaté na antioxidanty, vitamíny, minerály a esenciální mastné kyseliny svádí k tomu, abych ho aplikoval jenom lokálně. Takže si ho aplikuju lokálně na celý obličej a značnou část těla. Především na místa, která jsou suchá a podrážděná, jako by jim hořel deadline. Překvapuje mě, že není mastný. Bál jsem se, že budu po použití odrážet světlo jako Fabergého vejce, je to ostatně olej, ale pokožka po něm zůstává jenom božsky hebká.

Až se uklidním, budu s ním zacházet hospodárněji. Jen trošku na tvář. A vlasovou pokožku spálenou od slunce. A taky suchá místa na rukou a nohách. Možná si jím namažu i lokty – nesnáším suché lokty. Mimochodem, je boží i jako balzám na rty. A něco mi říká, že elegantně zastoupí třeba i rozjasňovač nebo fixátor obočí... Ach jo.

Čas strávený s ním mi nikdo nevrátí. Ale já bych ho ani nereklamoval. Připadá mi strávený kvalitně.

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.
0