Nyní k nákupu produktů Novexpert získáte cestovní balení Séra kyseliny hyaluronové ZDARMA! Nabídka platí do 31.1.2022 nebo do vydání dárků!!
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč
Nejsladší beauty spánek? Díky pečujícímu rituálu!

Nejsladší beauty spánek? Díky pečujícímu rituálu!

O hodinku spánku méně a pleť už se začíná bouřit. A když ho nemáme dostatek dlouhodobě, naše pleť začne vypadat jako bez života. Rázem se probouzíte s oteklýma očima, zvýrazněnými červenými žilkami a vyschlou pokožkou. A přitom stačí dodržovat vlastní pečující rituál, díky kterému se ráno probudíte s pletí batolete. 

Tato noční rutina, která se týká nejen body, ale i mind, vás hodí do spánkového režimu stejně efektivně jako pravidelná večerní meditace.

VÁS PEČUJÍCÍ BEAUTY SLEEP RITUÁL

1/

Naložte se do příjemně horké vany, díky které se vám otevřou póry a uvolní dýchací cesty. Navlhčenou pokožku po koupeli naolejujte snově voňavým tělovým olejem, který se díky vlhkosti rychle vstřebá a potěší vaše smysly.

2/

Rozmazlete i vlasy – do párou zvlhčených vlasů naneste treatment, nebo olej, který vaše vlasy pořádně přes noc vyživí. Vlasy schovejte na chvíli pod ručník do turbanu a nechte intenzivně působit. Na noc nechte volně rozpuštěné.

3/

Potěšte vaši pleť tonerem, který odstraňuje odumřelé buňky, sjednocuje, čistí a znovu oblast obličeje a dekoltu navlhčí, aby se další produkty, které budete dále vrstvit, pořádně vstřebaly. Navíc máte po koupeli otevřené póry, které chcete nechat čisté, aby mohly dýchat. K tomu a k udržení přirozeného pH pleti, přijde na pomoc toner z bio olejů, esenciálních olejů a přírodní mořské soli.

4/

V posledním kroce beauty sleep rituálu se věnujte oblasti očí a celého obličeje. Nejprve naneste oční krém. Zkuste třeba ten od Paňpuri, který pomáhá minimalizovat výskyt jemných linek a vrásek a zároveň dlouhodobě snižuje známky únavy.

Poté vyzkoušejte noční pleťový krém od značky Inika se slunečnicovým, šípkovým a arganovým olejem, které společné působí na zklidnění a obnovu pleti. Resveratrol pocházející z hroznů, je známý pro své silné antioxidační účinky a vy se tak můžete probudit s vyživenou, hydratovanou a zářivou pletí.

SEZNAMTE SE S UKA

Ke každému nákupu nyní dostanete i 2 vzorečky produktů UKA navíc. Testujte, co to jde!

Ještě více inspirace, jak se vyspat dorůžova a probouzet se s tou nejjemnější pletí, najdete na našem blogu.

 

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.
0