Nyní k nákupu produktů Novexpert získáte cestovní balení Séra kyseliny hyaluronové ZDARMA! Nabídka platí do 31.1.2022 nebo do vydání dárků!!
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč
Beauty workout s Eliškou Matějkovou

Beauty workout s Eliškou Matějkovou

Protože i váš obličej chce být ve formě.

Jste po celém dni doma, potřebujete si oddychnout a odpočinout, ale spát se vám ještě nechce. S čím začít? Přeci s odličovacím rituálem!

Abyste další večer nestrávili na Instagramu, zapojte ruce a dopřejte si masáž, díky které se nejenom krásně zrelaxujete, ale pomůžete své pleti a obličejovým svalům nabrat zpátky pružnost i zdravý lesk. Eliška Matějková vám ukáže jak.

K její rozcvičce nepotřebujete nic jiného, než ruce a své oblíbené odličovací a pečující produkty, a hravě ji zvládnete, i pokud vaše karanténa byla spíše o pečení chleba z kvásku než o cvičení...

 

 

 

VYZKOUŠEJTE PRODUKTY POUŽITÉ VE VIDEU:

"Masáží pleť krásně zahřejete a produkt se díky tomu lépe vstřebá."

  

1/ Vogue

Protože na něj se nesmí zapomenout, začněte rovnou u něj. Krk, na kterém je stárnutí často nejvíce vidět, pravidelně hydratujte a masírujte jemnými pohyby – směrem dolů pro aktivaci lymfy, směrem nahoru pro promasírování svalů.

2/ Čelisti

Vyrýsujte si bradu jako Kim K i bez konturování a pokud budete beauty workout provádět pravidelně, sledujte, o kolik omládnete.

3/ Modlitba

Další cvik s omlazujícím efektem je modlitba. Spojte palce prsty a masírujte pomocí palců pod tvářemi pro zpevnění pleti i vyrýsování tváří. Happy cheeks, happy weeks!

 

4/ Ťupkáme

Pleť kolem očí je hodně jemná a náchylná k tvorbě vrásek, proto je důležité si zapamatovat hlavní pravidlo – pod okem nikdy netaháme, ale krém jen jemně vklepáváme.

5/ Kruháč

Teď je na čase ulevit očím. Pokud trpíte na opuchnuté oči, můžete použít ke kruhovému pohybu i chladivý oční gel nebo eye patches.

6/ Anti-mračení

I pokud za sebou máte náročný den, kdy vám nebylo do smíchu, díky několika jednoduchým pohybům na vás nikdo nic nepozná. Masáž od nosu nahoru pomůže i zmírnit bolehlav (předešlé noci).

 

7/ Duckface

Chcete rty, které by vám záviděla i Angelina? Dodejte jim šťávu i pevnější tvar díky jednoduchému cviku. Že se u něj hodně pobavíte je třešnička na dortu.

 

Věděli jste, že...

...na obličeji máme více než 300 tlakových bodů? Každý z nich se vztahuje k tělu, takže když děláte masáž obličeje, ovlivníte tím každý orgán, a pomůžete se díky tomu zbavit únavy i otoků.

            

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.
0