Nyní k nákupu produktů Novexpert získáte cestovní balení Séra kyseliny hyaluronové ZDARMA! Nabídka platí do 31.1.2022 nebo do vydání dárků!!
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč
Beauty detox poličky aneb čeho se zbavit nejdřív

Beauty detox poličky aneb čeho se zbavit nejdřív

Také máte pocit, že je načase zbavit se černého svědomí i pleťových problémů díky netoxické kosmetice? Jdeme do toho s vámi! Letos máme v diáři na nový rok zakroužkované pouze jedno předsevzetí – mít se celý rok krásně. A s tím souvisí pořádný očistec, který začíná u každé z nás – uvnitř, ve svědomí, v domě, i na beauty poličce. V jednoduchém návodu najdete pár kroků, jak se šťastně zbavit černého svědomí i pleťových problémů.

Dopřejte si clean beauty swap!

Představa, že na vás na vaší beauty poličce čekají ráno i večer clean hrdinové, kteří neškodí vám, ani naší planetě, už vás nenechá spát. Skvěle! Vítejte v klubu.

Začněte u takových produktů, které používáte každý den. Například projeďte složení vašeho hydratačního krému, makeupu a řasenky. Detail toxických ingredience, kterých je lepší se zbavit, najdete v našem kodexu.  

Potom se pusťte do očisty číslo dva. Zkuste nahradit produkty, které s největší pravděpodobností obsahují toxické přísady, jako jsou šampony, deodoranty a opalovací krémy.

Nejste si jisti, kde začít? Postupujte systematicky: 

 

Denní a noční krém

Znáte svou pleť a víte, co potřebuje. Velmi účinný krém přímo na vaší pleť. Ideálně s příjemnou texturou a vůní. Nemusíte se bát! Máme pro vás alternativy, mezi kterými si vyberete. Ať už hledáte něco na suchou a zralou pleť, nebo na červenající se citlivku.

Make-up

Make-upy jsou dalšími pomocníky, kteří nás zachraňují od rána do večera. A navíc jsme si nablízku každý den. Proto je důležité umět dobře vybrat. Naštěstí už existují alternativy bez toxinů, které mají výborné výsledky – krytí, výdrž i look.

Řasenka

Kočičí pohled je nesmrtelný. A s řasami do nebe se narodilo jen pár z nás. Není čas ztrácet naděje! I clean řasenka může být prodlužující, odolná a neslepovat řasy.

Rtěnka

O plné a zdravé rty je dobře postaráno. Proto existují takové produkty, které nejen vyživují, ale také krásně zvýrazňují. S clean rtěnkami a lip balmy se vám nestane, že by se vám do těla dostaly toxiny, jak to bývá u klasických toxických rtěnek, které dennodenně během našich životů nevědomě konzumujeme.

Mýdlo

Kůže je náš největší orgán, jehož celá plocha dýchá a přijímá “potravu“. A proto si zaslouží extra péči bez toxických látek. A krásně vonět!

Šampon a kondicionér

Pečujte o své vlasy s respektem k sobě, i k přírodě. Vyvarujte se látkám, které jsou poté ve vodním oběhu. například mikroplastům, které ničí životní prostředí a snadno se dostanou i do vašeho trávicího systému skrze vodu.

Deodorant

Podpaží je jedno z nejcitlivějších míst lidského těla. Dbejte na své zdraví. Tito clean hrdinové vás podrží během sportovních výkonů i stresových období!

Opalovací krém

Věděli jste, že mořské korály produkují až 80% kyslíku naší planety? A věděli jste, že jich každý rok ubývá neskutečné množství pod nánosem opalovacích krémů, které obsahují škodlivé životu nebezpečné látky? A přitom to jde jinak! Think clean!

Clean alternativy už existují ke všem produktům, které na vás čekají doma na vaší stávající beauty poličce. Myslete na své zdraví, i na naši planetu při vašem dalším rozhodování a očistěte nejen svou pleť, ale i vaše svědomí. Díky, že s námi podnikáte první nebo další krok k čistější budoucnosti!

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.
0