Oslavte s námi naše 1. výročí! Jako dárek od nás získáte dopravu zdarma s kodem "happybirthdaynaqed"
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč
Domácí lékárna, která vás zachrání před chřipkou

Domácí lékárna, která vás zachrání před chřipkou

Období chřipek je neúprosné. A navíc když má člověk méně pohybu a více stresu, než kdy jindy. Začalo to nevinně, malou neškodnou rýmou. A vy se najednou dva týdny nemůžete zbavit kašle a zvýšených teplot. Každý doktor i maminka doporučí pár odborných rad. A my se k nim rovnou připojujeme, s několika přírodními netoxickými tipy, které pečují o vás i váš domov. Objevte naší domácí lékárnu. 

ZLATO NAD ZLATO 

S příchodem adventu začíná i zlato zářit ještě o maličko víc. Rozsviťte stromeček, zapalte svíčku (třeba tu od NUXE, kterou do konce prosince dostanete jako dárek k nákupu produktů NUXE nad 449 Kč), rozjasněte svou pleť i den beauty sérem se zlatými šupinkami od Smysslů a uvařte si zázračný ajurvédský recept na horké mléko s kurkumou, které vám prohřeje organismus, detoxikuje játra, podpoří trávicí systém, zlepšuje oběh krve, zmírňuje bolesti (i menstruační) a dokonce i depresi. 

Jak na to

Podrťte jeden kardamom a čerstvý pepř (záleží, jak budete chtít, aby nápoj pálil) a dejte do hrnce s mlékem, které povařte s kurkumou, nakrájeným zázvorem, vanilkovým cukrem, medem a špetkou vanilkového cukru v hrnci. Vařte asi pět minut, poté slijte do hrnečku a zasypejte šafránem, který dodá nápoji speciální aroma.

 

ČISTIT PRAVIDELNĚ VZDUCH

Máme pro vás tip, jak za pár minut vyčistit vzduch od bakterií a mikrobů, které snižují vaši imunitu. Čistící sprej vzduchu se 41 esenciálními oleji účinně zabíjí bakterie, viry, plísně, roztoče a odstraňuje pachy. Je složen z 100% přírodních látek, je bez barviv, konzervačních látek, syntetických vonných látek a hnacího plynu.

PREVENTIVNĚ I AKUTNĚ ZLEPŠOVAT DÝCHÁNÍ 

Jaké peklo přišlo s nástupem roušek všichni nepopiratelně víme – ať už se jedná o pupínky, nebo o zhoršené dýchání, musíme se s touto situací smířit, přijmout ji takovou, jaká je a najít cesty, jak se proti nepříjemnému pocitu z roušek obrnit. Například můžeme posílit dýchací cesty pravidelným dýcháním solné vody, nebo v inhalátoru s devatenácti esenciálními oleji. Dalším trikem, který bude příjemnější například členům rodiny od sedmi let a výš, bude masáž hrudníku balzámem pro lepší dýchání, kterýž uvolňuje dýchací cesty a působí protizánětlivě.

DOMÁCÍ VÝVARY Z KOSTÍ 

Tento tip není pro vegetariány. Ale je jednoznačně jednou z nejefektivnějších cest, jak posilovat imunitu a udržovat pevné zdraví. A navíc obsahuje tučnou dávku kolagenu, který napíná pleť a posiluje pružnost pokožky. Pokud si v tomto tekutém elixíru života nejedete, můžete se obrátit na bylinnější variantu – zkuste elixíry od Malinny, nebo rybí kolagen od Smysslů. Tyto produkty vás každopádně nakopnout a přivedou zpět k životu. 

ROZMAZLIT SEBE I SVOJE SVALY

Prevence bohužel nezabrala a vaše imunitu podlehla nachlazení. Jedete si na vlně zázvorový čaj, priznicový obklad, kurkumové mléko, paralen, postel a spánek. Ale kromě příznaků, mezi které patří bolest hlavy, kašel, horečka, se přidala ještě bolest svalů a celého těla. Naštěstí máte doma pár rukou navíc, které se vám rádi pověnují. Nechte se namasírovat tučnou dávkou esenciálních olejů, gelem na bolavé svaly a klouby, nebo si aplikujte roll-onem na bolest hlavy.

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.