Nyní k nákupu produktů Novexpert získáte cestovní balení Séra kyseliny hyaluronové ZDARMA! Nabídka platí do 31.1.2022 nebo do vydání dárků!!
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč
Jak na fakt hustý obočí. A proč si zaslouží extra péči.

Jak na fakt hustý obočí. A proč si zaslouží extra péči.

Věřte, že s trochou času a přírodní péčí můžete dodat hustotu a správný tvar každému obočí.

Odkládání roušek je zatím v nedohlednu, o to lepší důvod zapracovat na naší #browgame. Baví nás, že už jsme daleko od trendů dvou tenkých vykreslených čárek, ale co když toužíte po obočí Cary Delavigne, ale to vaše spíš vypadá, že zůstalo v devadesátkách? Věřte, že s trochou lásky můžete oživit každé obočí a možná, že si dokonce zaslouží stejnou péči jako vaše vlasy.

 

První krok

Stejně jako v péči o vlasy by prvním krokem v péči o vaše obočí měla být jeho výživa a intenzivní kůra, která vám ho pomůže vyplnit a zvýraznit jeho přirozenou krásu. Set péče o obočí Chado Le Soin Duo Spa pomáhá obočí čistit, detoxikovat a zbavovat ho tak zbytků všech produktů, které na obočí používáme, které ho zatěžují a mohou způsobovat jeho lámavost. Druhý krok dua pak obočí vyživuje a dodává mu minerály a ricinový olej, podobný keratinu, přirozeně se vyskytující v těle, který vyživuje a hydratuje obočí do hloubky. Další podporou v boji za hustší a zdravější obočí je také Crystal Oil, který navíc obsahuje speciální biotechnologií upravenou kyselinu hyaluronovou, která ji dělá rozpustnou v tucích a umožňuje, aby pronikala do jednotlivých chloupků a dělá je hustší a pevnější. Pokud se rozhodnete zařadit péči na zahuštění obočí,  dejte tomu čas. Ideální je vydržet alespoň 4-6 týdnů, během kterých budete jen minimálně vytrhávat okrajové chloupky, tak aby měly šanci dorůst a zesílit všechny části vašeho obočí, které jste třeba vytrhávali zbytečně.

 

Správný tvar je dar

Poté co jste nechali obočí odpočinout od vytrhávání a dopřáli mu zaslouženou výživu je čas promyslet znovu jeho tvar. Různým tvarům obličeje totiž sluší různé tvary obočí. Kulatému obličeji nejvíce sluší, vysoký oblouk, který ho přirozeně protáhne. Tvary hranatého obličeje zjemní jemný zakulacený tvar obočí. Obličeji ve tvaru srdce sedí lehce zakulacený nízký oblouk a oválnému obličeji bude lichotit rovný tvar obočí. Nezapomínejte taky na pár obecných pravidel správného vytrhávání.

 

  • K vytyčení správného souměrného obočí použijte tužku nebo kartářek. Začátek obočí by měl být v linii nosu. Přiložte tužku paralelně k nosu a označte si, kde můžete začít vytrhávat tak, abyste se vyhnuli případné nesouměrnosti.
  • Oblouk začíná až ve druhé třetině obočí, nikdy ne uprostřed. Pro přirozený upravený vzhled by měl střed obočí zůstat nevytrhaný.
  • Konec obočí opět vyznačíte pomocí tužky. Přiložíte si ji k nosu tak aby se dotýkala vnějšího koutku oka.

 

Dotažené do konce

Posledním krokem je zvýraznění obočí tužkou nebo voskem. Ecobrow má velkou škálu barevných odstínu, vaše obočí tak bude vypadat naprosto přirozeně.

  • Pokud máte platinově, zlatavě nebo jahodově blond vlasy jako Kate Hudson,pak zvolte odstín Marylin.
  • Pokud máte tmavší odstíny blond, světle až středně popelavě hnědé vlasy podobně jako Jennifer Lawrence, pak zvolte odstín Sharon.
  • Pokud máte čokoládové, tmavě hnědé vlasy jako Mila Kunis, pak zvolte odstín Liz.
  • Pokud máte kaštanové, středně hnědévlasy jako Sofia Vergara, pak zvolte odstín Penelope.
  • Pokud máte přirozeně černé vlasy jako Monica Bellucci, pak zvolte odstín Frida.
  • Ke všem odstínům zrzavé se bude nejvíc hodit odstín Rita.

Máte správný odstín? Podívejte se na video, jak na rychlou a přesnou aplikaci produktů Ecobrow.

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.
0