Nyní k nákupu produktů Novexpert získáte cestovní balení Séra kyseliny hyaluronové ZDARMA! Nabídka platí do 31.1.2022 nebo do vydání dárků!!
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč
Mineral Defence Sunscreen: Konečně, konečně, konečně

Mineral Defence Sunscreen: Konečně, konečně, konečně

Konečně, napadlo mě, když jsem poprvé držel krém Mineral Defence Sunscreen od Nuori. Konečně někoho napadlo, že obal krému chránícího proti UVA a UVB záření nemusí krášlit ilustrace pláže, slunečníku, lodičky ani ničeho jiného, co má evokovat léto. Dává mi to opravdu jen o kapku více smyslu než balení toaletního papíru, co má na sobě natištěný obrázek ledního medvěda. Stejně jako je žádoucí používat toaletní papír i mimo severní pól, je žádoucí používat krém s faktorem i mimo léto. Mineral Defence Sunscreen naštěstí neevokuje ani nenaznačuje nic. Je elegantně prostý – bílý, s černým popisem produktu a žlutou číslovkou 30 coby podkladem.

Druhé „konečně“ přišlo při kontaktu krému s pletí. Jeho jemná, lehká, nelepivá textura má opravdu jen pramálo společného s tou bílou hmotou, co na mě jako malého mazala maminka na dovolené v Chorvatsku 1000 let před Kristem, a která se k mému neštěstí zcela nesmyla ani po hodině strávené intenzivním nácvikem bojových chvatů v moři.

Třetí „konečně“? Není cítit a není vidět. Nepatrné pudrové zbarvení krému se při aplikaci ztrácí a výsledek není lesklý, je dokonale matný a vlastně dělá hezky matnou, hladkou pleť. Beautiful Bridget! Nejsem si jistý, jestli si někdy zvyknu nosit s sebou krém s faktorem a ochranný štít proti slunci (a záření obrazovek) během dne občas aktualizovat. O takové disciplíně si zatím jen nechávám zdát. Pokud se tak ovšem stane, budu s sebou nosit Mineral Defence Sunscreen. Nakonec i proto, že ono začervenání efektivně redukuje.

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.
0