NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč
Naqed udržitelný gift guide

Naqed udržitelný gift guide

Clean Vánoce nejsou oxymóron! Obdarujte kamarádky, mámy i partnery kvalitní přírodní kosmetikou a podpořte lokální značky, které si zaslouží vaši pozornost. Inspirujte se vánočním guide podle NAQED! Najdete v něm šmrncovní dárky, které lahodí oku a potěší vaši etickou duši.

Udržitelný vánoční dárek pro kamarádku

Přátelství dělají náš život lepším, proto chceme ženy v našem životě obdarovat něčím praktickým. Po silvestrovském večírku, náš girl gang rozhodně ocení chladící oční náplasti a pořádnou detoxikační masku.  Scrunchie vyrobená ze zbytků hedvábí, je jeden z našich dalších oblíbených tipů na dárek pro kamarádku. Lenivá rána se zase může válet v udržitelném prádle z bambusového úpletu brněnské značky Corpus.

Clean dárky pro maminku

Mámy si zaslouží jen to nejlepší. Dárek pro maminku by jí proto měl pořádně rozmazlit, třeba jako hydratující tělové mléko Reve de Thé. Nebo jí připomeňte, že má srdce ze zlata rozjasňujícím sérem se zlatem Smyssly. Ruce jí zase zahřejí lokální NOOS CONCEPT a na slavnostní stůl ocení přírodní svíčku Radua Crystal.

Vintage vánoční dárky pro muže

Zahoďme mýtus o mužích, co o sobě nechtějí pečovat. Vánoční dárek pro muže, ať už nakupujete pro tatínka, bráchu nebo partnera, by proto rozhodně neměl zapomínat ani na jejich pleť. Obdarujte je třeba jedinečným krém s vysokým obsahem CBD Moia. Pokud je trápí lupy a svědění pokožky hlavy, potěší je řada péče o vlasy Panpuri Balance. Zkuste hledat nové unikátní kousky do jejich šatníku ve výběrových sekáčích třeba v Medium Rare a dolaďte je unisex vlněnými doplňky od We Concept.

Lokální vánoční dárek pro manželku

Vánoční dárek pro manželku by měl vyjádřit, že pro vás má speciální místo ve vašem srdci. Luxusní péčí o pleť Milanesi nebo přírodním aromaterapeutickým parfémem WAIT jí řeknete, že je vám vzácná. Můžete také podpořit lokální výrobce českých šperků a koupit ji unikátní kousek Magdaleny Šťastníkové. Stejně tak by ji mohly bavit mladé české kabelky yrnche.

Eko dárek pro babičku

Vraťte babičce její lásku a péči s produkty extra šetrnými k její pokožce. Proto je ideálním dárkem pro babičku třeba medový mycí gel na citlivou pokožku spolu s přírodním tělovým máslem, které bojuje proti suchým místům. Potěšit ji může i lokální vánoční dárek do kuchyně nebo domácnosti od české In August Company.

 

 

 

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.