Oslavte s námi naše 1. výročí! Jako dárek od nás získáte dopravu zdarma s kodem "happybirthdaynaqed"
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč
Skin workoutem k zářivé pleti ve čtyřech krocích

Skin workoutem k zářivé pleti ve čtyřech krocích

Pokožka, neboli horní vrstva kůže, je naší nejoblíbenější superhrdinkou s ochranným štítem, který nás chrání od prvního dne vašeho bytí. Drží nás pohromadě, a když se něco zlobí uvnitř, dá nám jasné signály navenek. Například v podobě pupínků, nebo suchých míst. A tak je naším úkolem se o superhrdiny pořádně starat a být vnímaví vůči projevům jejich nespokojenosti. 

Regenerace pokožky trvá okolo 28 dní. Ale s každým přibývajícím dnem se může tato doba prodlužovat. Proces můžete zpomalit například cvičením, které pomáhá vašemu tělu kontrolovat hladinu cukru v krvi, což může redukovat stárnutí kožní tkáně včetně důležitých bílkovin, jako je kolagen. Zánět je hlavním zdrojem stárnutí pokožky, takže vše, co proti němu bojuje, chrání obsah kolagenu a pomáhá v boji proti stárnutí. Pokožka díky cvičení a potu odvádí odpadní produkty včetně volných radikálů, je bez toxinů a prokrvená.

Tak honem do toho, protáhněte obličejové svaly, třeba z pohodlí vašeho gauče. Vaše pleť i dermatolog vám brzy poděkují!

VÁS PEČUJÍCÍ SKIN WORKOUT

1/

Vyčistěte svou pleť přírodním olejem od Ruhaku. Reset Cleansing Oil jemně odstraňuje makeup a nečistoty, bez narušení přirozené bariéry pokožky. Odstraňuje také odumřelé kožní buňky a podporuje přirozenou obnovu pleti. Díky AHA kyselinám pocházejících z rostlinných extraktů, působí jako peeling, čímž pleť rozjasňuje a zanechává ji svěží. Výborná rozcvička před pořádným protažením!

2/

Pusťte se do intenzivního workoutu s revolučním produktem Slim Cera Plus, který protáhne i ty nejschovanější obličejové a šíjové svaly. Účinný roler vám díky minerálům poskytne během pár minut výsledky jako po náročném face-liftu. Díky diamantové oceli, minerálům a solárním panelům má tento lehoučký a na čištění nenáročný pomocník, právem zasloužené místo mezi hrdiny clean beauty péče.

3/

Vaše pleť je krásně prokrvená a září! Je načase celý proces ještě zocelit. Lifting Collagen Mask od MagicStripes je obličejová maska nasáklá silným koktejlem kolagenu, kofeinu, vitamínu C, vitamínu E a makadamiovým olejem. Pomáhá viditelně zvednout, zpevnit a napnout pokožku spodní části obličeje.

4/

Vaše pleť je v tuto chvíli vypnutá a spokojená. Konečně máte čas myslet i na vlasovou pokožku, která je často opomíjená, a přitom velmi citlivou částí vaší kůže. Probuďte ji díky kartáči určenému k nastartování krevního oběhu. Nejen že uděláte dobře své pokožce hlavy, ale také vlasům, které dostanou rychlý energy boost. Po pár týdnech užívání budou nádherně hladké, zdravé a rostoucí.

SEZNAMTE SE S MAGICSTRIPES

Rozpohybujte svůj největší orgán: kůži. Připravte ji na cokoli díky péči od Magicstripes.

Ještě více inspirace, jak dostat do formy vaši pleť najdete na našem blogu.

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.