Nyní k nákupu produktů Novexpert získáte cestovní balení Séra kyseliny hyaluronové ZDARMA! Nabídka platí do 31.1.2022 nebo do vydání dárků!!
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč
Je vaše pokožka hladová? Dejte jí nejzdravější snack na trhu

Je vaše pokožka hladová? Dejte jí nejzdravější snack na trhu

Říká se, že krása začíná uvnitř. V případě zdravé pleti je to na 100 % pravda! A proto vaše pokožka nesmí mít hlad. Krémy, séra, masky – cokoliv, čím se dají rozmazlit smysly, je výborná údržba zevnějšku. Ale kůže má spoustu vrstev, a nejlepším řešení pro dokonalou harmonii, je pečovat i o ty vrstvy, které nejsou vidět. 

Jedním z velkých hitů moderní kosmetiky je nutrikosmetika. Řada vyživujících látek se totiž přes několik vrstev pokožky nedostane v plném množství do míst, kde je jejich působení nejúčinnější. Z tohoto důvodu se začaly vyrábět beauty produkty, které se užívají a působí vnitřně. Protože to, co jíme, má přímý vliv na naši pokožku. Přijímání zdravé výživy plné kvalitních tuků, antioxidantů, vitaminu C, kolagenu a aminokyselin, může ovlivnit rozdíl mezi svěží a zářící, nebo unavenou a vrásčitou pokožkou. 

Vyzkoušejte některé ze superpotravin pro vaši pleť, které účinně působí tam, kam se i ten nejkvalitnější krém nedostane.
VÁS PEČUJÍCÍ SKIN FOOD RITUÁL

1/

Je jedno z těch klasických šedých rán, které člověku znepříjemňují start do nového dne. No stress! Máme pro vás elixír života, který vás zvedne z postele. Česká značka MALINNA ve svém portfoliu nabízí hned několik možností, jak svému organismu dodat boost. Zatímco Elixir Mint organizmus čistí a detoxikuje, Elixir Vanilla mu dodává klíčové živiny.  Ty nejsme schopní v dostatečné míře přijímat ze stravy. Je bohatý na vitamíny A, B1, B2, D, E, beta karoten, stavební minerály a aminokyseliny v ideální formě.

2/

Pleť nesmí mít hlad ani žízeň. A proto je dobré jí pravidelně dodávat dávku vitaminu C, který najdete v ideální formě v séru od NUORI. Speciálně namíchané ošetření pomáhá napravit texturu a tón pleti a nabízí silnou antioxidační ochranu. Díky unikátnímu dávkovacímu mechanismu si 100% prášek z vitamínu C sami přimícháte do séra těsně před první aplikací, a vytvoříte si účinný koktejl, který vaše pleť bude chtít pít celý měsíc každý večer (i ráno).

3/

Další dávka superpotravin, díky kterým budete zářit, se skrývá v kolagenovém prášku, který si rozpustíte do vody. Mořský kolagen od SMYSSLŮ byl extrahován díky sofistikované ionické filtraci a demineralizaci. V tomto doplňku stravy naleznete pouze hydrolyzovaný čistý rybí kolagen a další aktivní látky, žádnou směs tuků nebo cukrů. Jeho účinky navíc prokazují klinické testy, v nichž účastníci po 12 týdnech zaznamenali zpevnění kůže až od 26,6%, sjednocení barevného tónu pleti o 15% a rozjasnění pleti o 10%.

4/

Nejlepší je začít ještě předtím, než se začnou objevovat první problémy. Naučte o sebe pečovat nejen sebe, ale i ty nejmladší členy vaší rodiny. Vysvětlete jim, že to, co se dá jíst, je často tou nejzdravější volbou i pro náš exteriér. Turecká péče pro dospělé i děti, Incia, nabízí balzám na rty k sežrání! Bambucké máslo spolu s kokosovým, ricinovým a meruňkovým olejem obsahuje vysoký podíl živin perfektních pro péči o rty. Balzám bohatý na antioxidanty a mastné kyseliny zanechá vaše rty vyživené a hladké. Díky včelímu vosku si pak hydrataci udrží celý den a esenciální olej z bergamotu a citronu vás zvedne náladu a pomůže se uvolnit.

SEZNAMTE SE: MALINNA

Vyzkoušejte nejzdravější snack na trhu. Od 1. prosince máte navíc dopravu zdarma!

 

Ještě více inspirace, jak své pleti dodat to nejlepší inside & out najdete na našem blogu.

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.
0