Oslavte s námi naše 1. výročí! Jako dárek od nás získáte dopravu zdarma s kodem "happybirthdaynaqed"
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč
Znáte svůj typ pleti? Seznamte se. Vy a vaše pokožka.

Znáte svůj typ pleti? Seznamte se. Vy a vaše pokožka.

A udělejte ze zkoušení nových produktů radost.

Vaše pleť je unikát, stejně jako vy. Dobře ji poznat, proto znamená mít možnost vybírat produkty tak, aby pro vás jejich ingredience opravdu mohly udělat přesně to, co od nich očekáváte. Taky vám zároveň zaručí, že už nikdy neuděláte žádný velký kosmetický přešlap a bude se vám lépe hledat, co vám dělá dobře a umožní vám s pletí a produkty trochu experimentovat.

 

Protože zkoušet nové produkty by mělo být potěšení, ne zdroj stresu, jak vaše pleť zareaguje.

 

Nechceme vám slibovat zázraky do týdne, zdravá pleť je totiž běh na dlouhou trať a kvalitní péči proti stárnutí poznáte až v průběhu času. Je dobré ale nezapomínat, že kůže je náš největší orgán a všechno co si na ní nanášíme, kůže vstřebává. Výběr kvalitních netoxických produktů má proto pro zdraví pleti klíčový význam.

 

Test, no stress.

O svém typu pleti se můžete poradit s dermatologem nebo si můžete doma vyzkoušet tenhle rychlý test.  Opláchněte si pleť jemným cleanserem, lehce si ji usušte ručníkem přitisknutím na tvář, ne třením a počkejte 30 minut. Jak se vaše pleť cítí?

  • Pokud je po třiceti minutách na většině místech lesklá,máte pravděpodobně mastnou pleť.
  • Pokud stačila chvíle a začali jste pociťovat nepříjemné pnutí nebo se objevily šupinky, vaše pleť je suchá.
  • Pokud se vám leskne pleť jen na čele nebo nosu, ale tváře máte spíš suché, pak je vaše pleť smíšená.
  • Pokud se vaše pleť cítí skvěle, netrápí vás pnutí pleti a ani se neleskne, gratulujeme k normální pleti!

 

Proč nezmiňujeme citlivou pleť? Reaktivní nebo citlivou pleť může mít kdokoliv a je dost dobře možné, že máte třeba smíšenou i citlivou pleť zároveň. Citlivá pleť má časté sklony k červenání, pocitům svědění nebo suchým místům. Citlivá pleť může reagovat na vnější prostředí, alergeny, potraviny, které jíte, stejně jako na nové kosmetické ingredience, které vyzkoušíte. I přírodní ingredience můžou být pro pleť dráždivé, přírodní kosmetika, ale má pro majitele citlivky jasnou výhodu - všechny toxické ingredience, které jsou dráždivé pro všechny typy pleti, v ní nikdy nenajdete.

 

All skin types?

Už znáte svoji pleť a víte co potřebuje, ale matou vás produkty, které jsou vhodné pro všechny typy pleti? Je vůbec možné, aby některé produkty vyhovovaly všem? Rozhodně! Séra, oleje nebo speciální péče jsou často stavěné tak, aby pomáhaly každé pleti. Zejména ingredience proti stárnutí, jsou často úplně univerzální, protože každá pleť stárne. Třeba z kyseliny hyaluronové bude šťastná mastná pleť i ta úplně nejcitlivější. Retinol prokazatelně zpomaluje stárnutí pleti ale problematické pomáhá v boji  s nedokonalostmi. Olej Sacha Inchi pomáhá zklidňovat citlivou pleť, a zároveň působí protizánětlivě a bojuje tak s akné. Proto třeba noční sérum 22|11 s kyselinou hyaluronovou a sacha inchi je náš oblíbený univerzální produkt, se kterým nešlápnete vedle. Tady je výběr dalších clean hrdinů, které potěší každou pleť.

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.