NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

ALIMA PURE

Alima Pure je přírodní dekorativní kosmetika, která vznikla z lásky pro životní prostředí. Hlavní inspirací byl jedinečný vztah matky a dcery. Objevte značku, která skrze své produkty a filozofii slaví radost, krásu a pohodu. S Alima Pure makeupem sebevědomě představte světu své nejlepší já. Jedním ze základních principů značky je používat minimální množství přísad pro maximální dopad. Všechny produkty jsou formulovány s ohledem na tuto skutečnost. Alima Pure produkty jsou plněné do náplní, jejichž vnitřek můžete měnit nebo doplňovat – spolu je drží magnetky, které usnadňují jejich používání na cestách, a po spotřebování je lze snadno vyměnit za nové.

Produkty ALIMA PURE Příběh značky >

Filozofie značky

Alima Pure má krásnou filozofii se ženou superhrdinkou ve středu. Její motto je jednoduché – make-up by měl být schopen dělat mnoho věcí naráz, stejně jako ženy a měl by zvýraznit to, co na sobě máte nejraději, aniž byste skrývala, kdo jste.

Alima Pure nabízí produkty neškodné jak pro pleť tak pro přírodu v rozmanité škále odstínů a inspirativních barev. Tato luxusní, vysoce výkonná kosmetika vyrobená z clean ingrediencí si vás omotá kolem svých pěstěných dlouhých prstů. Produkty neobsahují parabeny, sulfáty, ftaláty, dimethicone, ropu, mastek, oxychlorid bismutitý, ani nanočástice. Na zvířatech nejsou nikdy testovány.

ALIMA PURE founders

O zakladatelce

Alima Pure byla založena v roce 2004 podnikatelkou Kate O´Brien ve jejím podkrovním bytě v Portlandu. Přírodní kosmetika a makeup tenkrát byly ještě na úplném začátku. Kate nebyla maskérka, ani zasvěcená kosmetička. Tenkrát měla jiné role, které ve svém životě hrála naplno –  byla především maminkou a učitelkou v mateřské škole.

Hlavní důvod, proč se Kate rozhodla založit Alima Pure, byla její dcera. V té době vyrostla do věku, kdy dívky začínají nosit makeup. A Kate cítila potřebu vytvořit něco, co by bylo věnováno dcerám, to nejlepší a přírodní. Navíc v té době pořádně neexistovala značka přírodního makeupu s krásnými, zábavnými a elegantními barvami, která by oslovila širokou škálu žen.

Produkty ALIMA PURE

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.