NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

AZETABIO

Když muži tvoří pro maminky, vznikne jen to nejlepší. Azeta Bio je bio kosmetika pro miminka a maminky. Jejich produkty jsou převážně složené na základě Inca Inchi oleje, vzácné terapeutické ingredience z peruánské oblasti Jižní Ameriky. Obsahuje významné množství omega-3,6 a 9 nenasycených mastných kyselin v optimálních poměrech, vysoké vstřebatelnosti s jemně oříškovým aroma. Díky tomu mají maminky před i po porodu jemnou nepodrážděnou pokožku, která se po jakémkoliv poškození snadno hojí. Miminku olej pomáhá při harmonizování iritovaných míst. Kromě produktů na olejové bázi nabízí například netoxické dětské zubní pasty.

Produkty AZETABIO Příběh značky >
Favorite product

AZETABIO
Organic Pregnancy Anti Stretch Mark Cream

Koupit >

Filozofie značky

Produkty Azeta Bio jsou vyrobené z těch nejlepších ingrediencí, které jsou moderně zpracovány tak, aby dosahovali těch nejvyšších standardů. Vyráběné v Itálii s láskou a odhodláním přinést všem ženám, matkám a dětem tu nejlepší přírodní péči.

AZETABIO founders

O zakladatelích

Azeta Bio je součástí společnosti ZAVA.GLI, která byla založena v Ceseně, v Itálii roku 1978. Zakladatelem byl jeden z předních agentů, který dovážel ty nejlepší produkty vlasovým stylistům a kadeřníkům. Zavagli Constanzo měl originální filofozii. Chtěl, aby jeho zákazníci měli co nejlepší organickou péči na trhu za srovnatelné ceny. A to se mu povedlo. Dnes je mise společnosti produkovat portfolio v Itálii v nejlepší dostupné kvalitě.

Produkty AZETABIO

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.