Nyní k nákupu produktů Novexpert získáte cestovní balení Séra kyseliny hyaluronové ZDARMA! Nabídka platí do 31.1.2022 nebo do vydání dárků!!
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

MUSTELA

Mustela je francouzská ekologická B Corp certifikovaná značka kosmetiky pro děti od narození. Nabízí velkou škálu produktů i pro děti s nejcitlivější a nejsušší pokožkou. Se stejným odhodláním, jako vytvářet kvalitní dostupnou dětskou kosmetiku, plní také svoje závazky na minimalizování dopadu jejich výroby, implementují principy cirkulární ekonomiky a zavázali se dosáhnout uhlíkové neutrality do roku 2030. Plných 20.let před závazky Pařížské dohody.

Produkty MUSTELA Příběh značky >
Favorite product

MUSTELA
Hydratační tělové mléko

Koupit >

Filozofie Značky

Jak vyrábět kvalitní dětskou kosmetiku v rámci cirkulární ekonomiky? Značka Mustela se rozhodla zapojit všechny inovace a vydat se přesně touhle ambiciózní cestou. Každý krok procesu výroby je podroben zkoumání pro dosažení tohoto cíle od původu surovin, jejich zpracování efektivní molekulární destilací nebo továrny využívající pouze zelenou energii a redukce množství vody, kterou při výrobě využívá.

MUSTELA founders

O Zakladatelích

Všechno začalo v roce 1950, kdy se Paul Berthomé rozhodl spojit se zkušeným lékárníkem Claude Guillon a vytvořili spolu jejich první dětské čistící mléko pro miminka. Chtěli ulevit nejen pokožce dětí ale i ulehčit práci rodičům (což v té době znamenalo hlavně více času pro jejich mámy). O 70 let později a milióny dětí, které vyrůstali  s produkty Mustela, jsou jejich cíle stále stejné. Postarat se přírodní kosmetikou o citlivou kůži dětí a ubrat starosti jejich rodičům. Mustela je stále nezávislá značka, patřící rodině Paula Berthomé, což jim umožňuje dodržovat se neustále zlepšovat a zároveň dodržovat principy značky.

Produkty MUSTELA

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.
0