NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

INCIA

INCIA je netoxická univerzální kosmetika, ve které je všechno, co byste čekali v lahvičce s elixírem života. Jejich cruelty-free, zelenou filozofii a voňavé ingredience si zamilujete! Díky přírodním a bezpečným produktům se vaše tělo opět rozkvete jak uvnitř tak navenek. Můžete se spolehnout, že budete zářit a vonět jako jarní příroda a připadat si lehká a čistá jako vánek. V produktech nejsou žádné umělé vůně, ani toxické látky, které by mohly negativně ovlivnit vaše zdraví nebo životní prostředí. Jejich produkty vám umožní revitalizovat, léčit a regenerovat.

Produkty INCIA Příběh značky >
Favorite product

INCIA
100% Natural All in one Butter with Coconut Oil

Koupit >

Filozofie značky

INCIA od začátku zavedla ekologické výrobní postupy a nevytváří tovární odpad, který znečišťuje životní prostředí a šetří zdroje podzemních vod. Navíc používá biologicky rozložitelné obaly. A samozřejmě netestují své produkty na zvířatech. Chrání životní prostředí náhradou 37 tun plastových obalů a odpadu za ekologické, a tím vám pomáhá chránit sebe, vaše blízké i naši planetu. Poskytuje alternativy k milionům tun toxických materiálů, jejichž odstranění by vyžadovalo stovky let. Stručně řečeno, INCIA je stejně čistá jako příroda sama. Dopřejte sobě i své pokožce šanci na revitalizaci: Objevte INCII!

INCIA founders

Zakladatelé

Firma Glohe byla založena partou lidí, kteří byli už v roce 2013 přesvědčení, že konzumní model kosmetických firem znečišťující vzduch, který dýcháme a životní prostředí, je třeba změnit. Uvědomili si, že lze vytvořit alternativu – produkty s přírodními ingrediencemi, které nahradí škodlivé látky ohrožující lidské zdraví a naši planetu. Incia je součástí skupiny značek Glohe.

Produkty INCIA

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.