Nyní k nákupu produktů Novexpert získáte cestovní balení Séra kyseliny hyaluronové ZDARMA! Nabídka platí do 31.1.2022 nebo do vydání dárků!!
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

INIKA Organic

Všechno, co má cokoliv do činění s pískem, oceánem a sluncem jsou naše nejoblíbenější věci na světě. Proto jsme se zamilovali do nejoblíbenější australské přírodní značky makeupu, která se specializuje na přírodní a bio kosmetické výrobky. INIKA se zrodila z potřeby po detoxu. Uvědomělí spotřebitelé již odstraňovali škodlivé chemikálie ze svých domovů a stravy a nahradili je zdravými, čistými a přírodními alternativami. Když přišlo na make-up, nebyly ale bezpečné a čisté výrobky dostupné. INIKA tak vznikla v Sydney v roce 2006 a pyšní se tím, že se od té doby stala celosvětově uznávanou a důvěryhodnou značkou v oblasti přírodního líčení.

Produkty INIKA Organic Příběh značky >
Favorite product

INIKA Organic
Phytofuse Renew Resveratrol Serum

Koupit >

Filozofie značky

INIKA, jakožto průkopnická značka s bio kosmetikou, si od roku 2006 dala za cíl objevovat a využívat nejunikátnější a nejvýkonnější botanické výtažky z celého světa, které vaši pleť ochranní, vyživí, revitalizuje a posílí všechny typy pleti. Kreativní ředitelé společnosti INIKA věří v řemeslné výrobky, které obsahují nejvyšší úroveň certifikovaných bio složek a fungují tak, že se budete celý den cítit báječně. Účinnost produktů se neustále testuje, aby odpovídaly potřebám moderního spotřebitele. Všechny ingredience jsou eticky sbírány a jsou 100% čisté a přírodní, buď botanického nebo minerálního původu.

INIKA Organic founders

O zakladatelce

Když Miranda Bond zjistila, že trpí endometriózou a začala se do hloubky zajímat, jak může aktivně zlepšit svůj zdravotní stav, velmi rychle narazila na zásadní problém a to, že jí k opravdové změně chybí přírodní kosmetika. Taková, která neobsahuje látky narušující zdravou hormonální rovnováhu těla, kterých je běžná kosmetika plná. V té době se ale ukázalo, že přesně tohle jí na trhu chybí a tak se rozhodla, že se vrhne do kosmetického businessu a pomůže ženám po celém světě najít bezpečnější alternativy běžného make-upu. Miranda sice, už společnost nevlastní, ale její odkaz a cíl vytvářet čistě přírodní produkty, bez obětování vysokých nároků na kvalitu výrobků, značce přetrval.

Produkty INIKA Organic

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.
0