NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

MAGICSTRIPES

V jednoduchosti je krása. V případě MAGICSTRIPES doslova. Značka, která ve vás probudí touhu znovu uvěřit v kouzla, si dává za úkol rozmazlovat a vytvořit relaxační atmosféru spa kdykoli a kdekoli. V jejich arzenálu najdou produkt všichni, co chtějí svou pleť probudit, oživit a dodat zdravý glow. To vše rychle, jednoduše a klidně i „za běhu“. Luxusní sheet masky na obličej i vlasy a liftingové pásky, s rychle viditelnými výsledky pro různé typy pleti, a řešením všech problémů si zkrátka zamilujete raz dva.

Produkty MAGICSTRIPES Příběh značky >
Favorite product

MAGICSTRIPES
Lifting Collagen Mask

Koupit >

Filozofie značky

Jednoduché použití a rychlé výsledky z MAGICSTRIPES rychle udělali nejžádanější produkt pro všechny, co se nikdy nezastaví, a nebo jen chtějí odložit návštěvu plastického chirurga.  Jejich několikanásobně oceněné produkty jsou vyrobeny bez parabenů a nejsou testovány na zvířatech.

MAGICSTRIPES founders

O zakladatelce

Úspěšná vizážistka Natalie Franz, která má za sebou spolupráci s hvězdami jako je Lady GaGa, Taylor Swift, Alessandra Ambrosio i světovými fotografy Stevenem Kleinem, Ellen von Unwerth nebo Karlem Lagerfeldem, svou značku založila v roce 2013. Bylo to krátce po tom, co se při svých cestách po Japonsku zamilovala do kouzla liftingových pásek. Natolik inspirována jejich snadným použitím a okamžitým efektem se rozhodla světu představit produkt pro všechny zaneprázdněné milovníky krásy.

Produkty MAGICSTRIPES

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.