Nyní k nákupu produktů Novexpert získáte cestovní balení Séra kyseliny hyaluronové ZDARMA! Nabídka platí do 31.1.2022 nebo do vydání dárků!!
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

MALINNA

O inovativní značce MALINNA už jste určitě slyšeli. Netrvalo to totiž dlouho – ikonou organické kosmetiky na lokálním trhu, se značka pocházející ze Slovenska s výrobou v českém Písku, stala téměř ihned poté, co na trh uvedla nyní už kultovní produkt: Elixír Mint. Rodinná značka s minimalistickým přístupem k portfoliu i designu si zakládá na bio kvalitě svých produktů. Receptura obsahuje plno účinných látek, které nabíjí buňky antioxidanty a chrání je tak proti předčasnému stárnutí. Tyto látky zároveň posilují imunitu. Složení jejich produktů je tak čisté, že je můžete třeba i sníst.

Produkty MALINNA Příběh značky >
Favorite product

MALINNA
Elixir Mint

Koupit >

Filozofie značky

Značka se drží hesla „méně je více“. Láska k minimalismu se promítá nejen do designu obalů, ale i v šíři sortimentu. V nabídce najdete jen omezené množství produktů. Přesto jsou sestavené tak, aby vám komplexně pomohly detoxikovat a regenerovat organismus a současně posilovat vaše zdraví. Tým značky si zakládá na otevřené komunikaci se svými fanoušky i zákazníky. Díky neustálé zpětné vazbě, zvyšuje účinnost svých produktů krok po kroku. MALINNA kromě výhradně přírodních ingrediencí dodržuje bez-odpadovou výrobu, netestuje na zvířatech a zaručuje, že veškeré produkty jsou zcela rozložitelné.

MALINNA founders

O zakladatelích

Za značkou stojí rodinné duo – tatínek Jaroslav Stráňavský a dcera Dominika Doniga. Po 30 letech náročné práce zvukového režiséra byl pan Stráňavský vyčerpaný. Když se mu začal zhoršovat zdravotní stav, rozhodl se ze stereotypu práce za počítačem vyskočit. Začal se tehdy více zajímat o zdravý životní styl a s ním i o přírodní suroviny a jejich vlastnosti. Nadchly ho rostlinné oleje. První produkt tehdy vznikl vlastně náhodou – v kuchyni, když se rozhodl namíchat účinný ale bezpečný čistící prostředek. Nedlouho poté přišel na řadu produkt ohleduplný „pro tělo“. Díky skvělé odezvě pak s dcerou, operní pěvkyní Dominikou, vytvořili brand MALINNA. Název symbolizuje minimalismus a inovaci a dvojité “N” podle města Innsbruck, kde v momentě vzniku značky Dominika žila.

Produkty MALINNA

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.
0