Nyní k nákupu produktů Novexpert získáte cestovní balení Séra kyseliny hyaluronové ZDARMA! Nabídka platí do 31.1.2022 nebo do vydání dárků!!
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

MANASI7

Bio dekorativní značka Manasi7 byla založena ve Švédsku s jasnou filozofií, která slučuje vysoký výkon, neuvěřitelnou barevnou pigmentaci a udržitelnost s výživnými a léčivými vlastnostmi přírodních, volně sklízených a certifikovaných bio složek. Manasi7 nabízí co nejudržitelnější způsob produkce kosmetických výrobků vytvářením nadčasových a multifunkčních produktů prostřednictvím procesů udržitelného rozvoje a výrobních cyklů, které kladou důraz na minimalizaci ekologické stopy.

Produkty MANASI7 Příběh značky >

Filozofie značky

Aby dosáhli nejvyšší možné kvality, vytvořili manifest, který stanoví minimální požadavky na celý výrobní cyklus při vytváření produktu nebo při práci se značkou Manasi7. Tomu se říká prohlášení sedm. Zahrnuje kritéria nekompromisní kvality a je založena na hlubokých zkušenostech a znalostech Susanne Manasi jako maskérky.

MANASI7 founders

O zakladatelce

Susanne Manasi má více než 20 let zkušeností jako profesionální maskérka a více než 6 let jako vývojářka kosmetických produktů. Je hluboce odhodlána žít zdravým životním stylem a její blízcí tvrdí, že je na sebe v tomto ohledu velmi přísná. Dennodenně řeší, co dává do svého těla, a zdůrazňuje, že je důležité jíst přírodní potraviny bez chemie a zaměřuje se zejména na stravování nezpracovaných bio potravin. Dalším krokem k tomu, aby Susanne splnila své přání žít ohleduplně vůči sobě a světu, prošla její profesionální zkušenost jako maskérka. Po celá léta cítila, že na trhu chybí skutečně přírodní a bio kolekce prémiové kosmetiky s nekompromisním vysokým výkonem. Rozhodla se s tím něco udělat. A tak, po období intenzivní práce na vytvoření značky, která ji chyběla, se narodila Manasi7.

Produkty MANASI7

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.
0