Nyní k nákupu produktů Novexpert získáte cestovní balení Séra kyseliny hyaluronové ZDARMA! Nabídka platí do 31.1.2022 nebo do vydání dárků!!
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

MANUCURIST

Clean přístup a skvělá přírodní manikúra: dvě věci, kterým se neříká ne. Značka Manucurist byla založena dvěma Francouzkami, rodinným duem mámy a dcery, se slabostí pro design a životní prostředí. Manucurist je jedna z předních značek nabízejících péči o ruce a nehty, která nabízí 84% přírodní formuli s neškodlivými ingrediencemi, které byly pečlivě vybírány s láskou. Produkty nejsou testovány na zvířatech a neublíží ani vašim vzácným rukám. Jsou extrémně účinné a k okamžitému zamilování.

Produkty MANUCURIST Příběh značky >
Favorite product

MANUCURIST
Vernis Green - Dark Pansy

Koupit >

Filozofie značky

„Už stačilo!“, zavelelo vedení Manucuristy a začali vyrábět přírodní a neškodné produkty pro všechny ženy, které touží po tom, aby se jak s jejich nehty, tak s přírodou jednalo s respektem. Ve formuli Green Vernis, neboli zelených laků, najdete kokosový olej, manioku, brambory, bavlnu a další potraviny, které byste hledali spíš v lednici než v laku na nehty. Chemické složky jako toluen nebo formaldehyd, které se v lacích často objevují, jsou u Manicuristy přímo sprostá slova. Užijte si veganskou, přírodní péči o své nehty.

MANUCURIST founders

O zakladatelce

Gaëlle Lebrat Personnaz odstartovala Manucurist se svou maminkou v roce 1996. Během prvních let měly studio na slavné pařížské adrese Place Saint-Honoré, přímo vedle známého obchodu s módou, Colette. Tehdy pro ni móda moc neznamenala, a tak začala studovat práva. Její kariéra ale nabrala jiný směr ve chvíli, kdy získala práci jako stylistka. Svět módy jí začal fascinovat, brzy přešla z práv na French Fashion Institute a začala pracovat v oboru visual merchandise. A skoro hned se jí dařilo – získala zkušenosti u značky Prada, Louis Vuitton a Saint Laurent, zatímco budovala svou rodinnou značku. Poměrně brzy se z Gaëlle stala maminka, a tak zbyl čas už jen na rodinu a Manucurist. Dnes má nádhernou rodinu, která čítá pět dětí, rostoucí clean byznys a náš absolutní respekt!

Produkty MANUCURIST

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.
0