NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

MILANESI

Milanesi se zrodila z touhy vytvořit účinnou, přírodní a clean kosmetiku, jejíž cílem je dokonalá ochrana pokožky před působením moderních agresorů jako jsou stres, změny klimatu, UV a modré světlo a stále horší znečištění vzduchu ve městech. Z tohoto důvodu společnost Milanesi Skincare zkoumala inovativní, vysoce výkonné složky proti znečištění, které jsou schopny co nejlépe využít výhod bio a přírodních surovin. 100% italských.

Produkty MILANESI Příběh značky >
Favorite product

MILANESI
Montenapoleone Pure Gold Treatment

Koupit >

Filozofie značky

Milanesi čerpá inspiraci z města Milán: z italské kulturní identity, historických čtvrtí a jejích obyvatel a neustálého vývoje a inovací. Milanesi nabízí tři řady – linie Navigli, linie Brera a linie Montenapoleone – které plně odrážejí různé duše Milána a různé typy pokožky, o které se starají.

MILANESI founders

O zakladatelce

Antonella, původem z Buenos Aires, se přestěhovala do Milána v roce 2013. Během studií si  vytvořila malý rituál: připravovat si „domácí“ obličejové masky s přírodními ingrediencemi –  ze zlata, kávy, jogurtu nebo kokosového oleje. Po studiích a několika letech práce pro kosmetickou firmu se rozhodla, že vyvine vlastní veganskou, přírodní značku kosmetiky vyrobenou v Itálii, která by nejen poskytla úlevu namáhané pleti, ale také reagovala na potřeby všech, kteří žijí ve městě. Po letech výzkumu v roce 2019 založila Milanesi, ekologickou luxusní kosmetiku s bio ingrediencemi. 

Produkty MILANESI

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.