NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

MOIA

MOIA ELIXIRS® je česká wellbeing značka, která kombinuje sílu přírodních látek a moderní technologie. Skrze poznání a pomocí nejnovějších výzkůmu a studií tvoří zdraví prospěšné produkty pro zefektivnění funkcí lidského organismu a udržení kvalitního životního stylu. Udržitelnost bere MOIA ELIXIRS® jako závazek.

Produkty MOIA Příběh značky >
Favorite product

MOIA
CBD Derma Repair face cream Day

Koupit >

Filozofie značky

Inovace, klinicky ověřená účinnost a dlouholetý výzkum tvoří DNA značky MOIA ELIXIRS®. Značka vkládá maximální důvěru do propojení přírodních látek s vědou a moderní technologií. Není náhoda, že se jim proto třeba podařilo vyvinout revoluční pleťovou masku z nanovláken s CBD, která se tak stala prvním výrobkem svého druhu na světě a vyhrála již několik prestižních ocenění ve Velké Británii.

MOIA founders

O zakladateli

Zakladatel značky Jakub Mohl se díky své osobní zkušenosti velmi nadchl pro účinnou přírodní látku CBD, která se získává z rostliny konopí. Účinky této látky mu pomohli v jeho regeneraci zraněné ruky, kterou se mu podařilo uzdravit při dlouhodobém užívání CBD. Výsledek jeho uzdravení a tehdejší výzkum konopí ho fascinovaly natolik, že celkově změnilo jeho životní směr a misi.Rozhodl se do této problematiky vstoupit naplno. V listopadu 2019 oficiálně spustil značku MOIA ELIXIRS® pod kterou se svým týmem vědců a specialistů vyvíjí a vyrábí vysoce účinné a inovativní produkty na přírodní bázi. Výrobky jsou určeny pro revitalizaci funkce buněk a udržení správné aktivity pomocí CBD, prémiových klinicky ověřených aktivních látek přírodního původu a karlovarských minerálů (jeho rodné město).

 

Produkty MOIA

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.