NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

MYLO

Mylo – čistota, jednoduchost, příroda. Tyto tři přívlastky vystihují Mylo kosmetiku, která je ručně vyráběná a inspirovaná přírodou. Efektivně spojuje sílu jednotlivých ingrediencí tak, aby dodala pokožce potřebnou starostlivost a zbytečně ji nezatěžovala syntetickými látkami.

Produkty MYLO Příběh značky >

Filozofie

Jednoduchá receptura bohatá na účinné výživné látky je základem výroby pro Mylo kosmetiku. Pro své produkty vybírají nejkvalitnější přírodní složky. Primárně odebírají suroviny, které jsou lokální, organické a fair trade. Při výběru myslí nejen na jejich způsob účinku a bezpečnost, ale i na etický a ekologický aspekt.  Také jejich obaly jsou tvořeny s ohledem a životní prostředí, přihlíží na možnost recyklace, zero waste a znovu navrácení do koloběhu použití.

MYLO founders

O zakladatelce

Barb – zakladatelka značky Mylo, začala domácí výrobou mýdel v roce 2013, kdy ji její kamarádka darovala knihu o výrobě mýdel. Výrobou mýdel podle receptů našich babiček byla uchvácena natolik, že si sama doma začala vyrábět veškerou kosmetiku. Postupně se dostala k poznání, že jí vlastní kosmetika pomáhá více než jakákoliv jiná zakoupená v lékárně. Proto se rozhodla její vášeň pro vymýšlení a míchání nových produktů rozšířit mezi lidi. Otevřela si malý obchod, kde je dostupná lokální bio kosmetika pro celou rodinu. 

Barby vzkaz: Nezapomínej, že nejdůležitější je zdraví tvého těla … proto ho Rozmazluj!

 

Produkty MYLO

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.