NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

NATURALLY TRIBAL

Naturally Tribal je britská značka s africkými kořeny zrozená z osobní potřeby zakladatelky Shalom Lloyd, vytvořit péči pro citlivou a ekzematickou pokožku. To se jí s Naturally Tribal podařilo, a vy si tak můžete vybírat její z přírodní etické kosmetiky pro tu nejcitlivější pokožku dětí i dospělých.

Produkty NATURALLY TRIBAL Příběh značky >

Filozofie Značky

Pečlivě vybrané přírodní eticky získávané ingredience nejvyšší kvality jsou pro značku naprostou samozřejmostí. Díky vzácným bio olejům a bambuckému máslu nabízí kosmetika Naturally Tribal tu nejlepší efektivní péči pro ty s citlivou, suchou nebo poškozenou pokožkou. Díky výrobě v africe, zároveň nabízí lepší životní podmínky pro africké ženy. Cílem Naturally Tribal je totiž být značkou, která má pozitivní vliv jak na životní prostředí tak na společnost, kterou je součástí.

NATURALLY TRIBAL founders

O Zakladatelce

V roce 2014 se zakladatelce Shalom Lloyd narodily dvojčata. Jedno z nich, syn Josh, měl téměř od narození nesnesitelný ekzém a ona se nechtěla smířit s tím, že by ho měla začít mazat kortikoidy od tak útlého věku. Jako farmaceutka, je vděčná za dary moderní medicíny, ale nedalo jí to, a obrátila se ke svým africkým kořenům pro alternativní řešení. Začala, kde jinde, než ve svojí kuchyni s krémy na bázi bambuckého másla. Netrvalo dlouho a našla recept se kterým byla spokojená ale hlavně se jí díky němu podařilo vyléčit ekzém svého syna, a tak vznikl Body food.

Produkty NATURALLY TRIBAL

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.