NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

NOELLE AUSTRALIA

Přírodní australská kosmetika, založená na léčivých australských bylinách. Vánoce roku 2006 byly zlomovým bodem v historii této značky. Když spolu zakladatelé vyrazili na rodinnou dovolenou po Austrálii a začali vnímat krásu australské přírody a zároveň se dozvídat o úžasných vlastnostech domorodých australských druhů, jejich historii a léčivému potenciálu. Věděli, že je čas vytvořit holistickou řadu kosmetiky pro každý den.

Produkty NOELLE AUSTRALIA Příběh značky >
Favorite product

NOELLE AUSTRALIA
Light & Firm Eye Cream Bushfood Luxury

Koupit >

Filozofie

V Noelle věří, že si všichni zasloužíme trochu pauzu od shonu moderního života. Díky holisticky vybrané kolekci australských produktů, se budete cítit opečovávaní a extrakty z divoce rostoucích australských rostlin se postarají o zdraví vašeho těla i mysli. Objevte jejich účinky, že jsou přírodní, to jistě nemusíme zmiňovat.

NOELLE AUSTRALIA founders

O zakladatelích

Rodinná firma Kevina a Arnolda Leung začala na společné vánoční dovolené po Austrálii v roce 2006. Okouzlení impozantní australskou přírodou, oceánem a domorodými rostlinami které nabízí, se rozhodli založit společně značku přírodní kosmetiky, která by je spojovala s krásami austrálie každý den. Předchozí zkušenosti z beauty průmyslu navíc pomohli Kevinovi najít tu nejlepší cestu, jak využít potenciál síly australských rostlinných výtažků.

Produkty NOELLE AUSTRALIA

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.