NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

NOVEXPERT

Francouzská firma přírodní vegan kosmetika, založená biochemikem pro kterou je vlastní výzkum součástí její DNA. Novexpert je založený na opravdu efektivních výzkumem potvrzených účinných ingrediencích na přírodní bázi, bez jakýchkoliv kompromisů v jejich bezpečnosti. Novexpert totiž věří, že přírodní kosmetika je natolik zásadní pro naše zdraví, že by měla být dostupná pro každého a vybírají jen ty nejefektivnější účinné látky v dostatečných koncentracích, pro opravdu ověřené viditelné výsledky. Produkty Novexpert neobsahují alergeny tak, aby je mohl používat opravdu každý a jsou bezpečné i během těhotenství i kojení.

Produkty NOVEXPERT Příběh značky >

O zakladateli

Cyrille Telinge řídil 10 let laboratoř předtím než se v roce 2008 svými kolegy rozhodl založit Novexpert. Inspirován novými poznatky z epigenetiky, které odhalily, že se lidské tělo chová jako houba, která do sebe vpíjí všechny látky ze svého okolí. Cyrille se rozhodl změnit přístup ke kosmetice. Takový který spojuje vědecké poznatky a přírodní složení. Chce odprostit kosmetický průmysl od hledání nových trendů, ale věnovat mu hluboký, nezávislý a odpovědný výzkum.

NOVEXPERT founders

Filozofie značky

Studie ukazují, že za 50.let naše kůže absorbuje až 300kg kosmetických produktů, které lze najít v naší krvi i mateřském mléce. Co s touhle vědomostí ale dělat? V Novexpert to vidí jasně – používat jen certifikované 100% přírodní ingredience bez žádných kompromisů. Nejen to, Novexpert je řízen vědci, ne marketingem a jejich mise je dělat efektivní produkty odpovídající jejich výzkumu. Produkty Novexpert neobsahují alergeny tak, aby je mohl používat opravdu každý a jsou bezpečné i během těhotenství i kojení, kdy je tělo na cizí látky mnohem citlivější. Jako společnost dodržují svoje vysoce nastavené cíle a navíc dělají firemní rozhodnutí společně ať už se jedná a rozpočtu, přijímání zaměstnanců nebo cíle firmy.

Produkty NOVEXPERT

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.