NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

NUORI

Čerstvá a 100% efektivní kosmetika bez konzervantů je pro značku NUORI hlavním cílem i pravidlem. Proč zrovna čerstvá? Zatímco u většiny produktů platí, že čím dlouhodobější tím lepší, tým NUORI se rozhodl ukázat jiný přístup a úhel pohledu. Zrovna v kosmetice totiž vzdálenější datum expirace nemusí být výhrou. Všechny receptury NUORI jsou vyvinuty tak, aby poskytovaly viditelné výsledky s použitím jen těch nejlepších přírodních složek a nové generace aktivních látek, a jsou čerstvě míchány v malých dávkách každých 10 až 12 týdnů. Hledáte značku, která je fresh alespoň tak jako váš ranní pomerančový džus? Našli jste.

Produkty NUORI Příběh značky >
Favorite product

NUORI
Vital Facial Cream

Koupit >

Filozofie značky

Mít nový pohled a přístup k čerstvé přírodní kosmetice je pro NUORI tím nejdůležitějším úkolem. V recepturách používají pouze ty nejlepší přírodní složky a jejich účinnost, čistotu a bezpečnost stvrzují certifikace podle přísných předpisů Evropské unie i dalších regulačních orgánů, například FDA v USA. Kvalitu a účinnost svých produktů chrání speciálním balením, které minimalizuje vystavení vzduchu, světlu i bakteriím před a během použití. Aby bylo zajištěno, že produkty jsou tím nejčerstvějším, co na trhu najdete, značka má výrazné razítko označující všechny výrobky na přední straně vnějšího obalu jasnými čísly a daty expirace.

NUORI founders

O zakladatelce

O vlastní kosmetické značce začala Jasmi Bonnén přemýšlet, když pracovala v L´Oréalu. Tehdy byla zavedena nová pravidla EU pro značení beauty produktů – u všech přípravků musela být viditelná expirační doba, s výjimkou, kdy je minimální trvanlivost produktu delší než 2,5 roku. Bonnén se toto pravidlo nezamlouvalo a začala proto hledat více informací k vlivu času na kosmetiku. Našla hned několik studií prokazujících, že účinné látky začínají ztrácet své prospěšné vlastnosti už během několika měsíců, a proto je použití syntetických konzervačních látek a přísad tolik rozšířené. S přesvědčením, že si naše těla zaslouží něco lepšího, založila značku NUORI v roce 2015.

Produkty NUORI

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.