Nyní k nákupu produktů Novexpert získáte cestovní balení Séra kyseliny hyaluronové ZDARMA! Nabídka platí do 31.1.2022 nebo do vydání dárků!!
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

NUXE

Nuxe založila žena pro ženy. Jednoho dne se mladá vystudovaná podnikatelka s vášní pro beauty rozhodla, že udělá díru do světa. A tak se Francouzka Alisa Jabès rozhodla založit v roce 1995 Nuxe. Od té doby je předním prodejcem pleťové, tělové a vlasové péče, která je volně dostupná v lékárnách. Vyniká jako světová jednička v oblasti péče proti stárnutí pleti a produktů na olejové bázi. Jejich suchý olej Huile Prodigieuse® se dá použít na obličej, tělo i vlasy, zaručeně funguje a krásně voní. Veškeré produkty jsou složeny z aktivních ingrediencí získaných z rostlin. Nuxe, který vznikl kombinací slov „Nature“ a „Luxury“, je především známý díky své specifické textuře a unikátním vůním, díky kterým i vaše pleť získá svůj specifický charakter, který nestárne!

Produkty NUXE Příběh značky >
Favorite product

NUXE
24H Jemný balzámový deodorant

Koupit >

Filozofie značky

Nuxe byl založen v divokých devadesátých letech, když ještě wellness nebyl na špičce pyramidy potřeb a vášní. Značce se ale brzy povedlo etablovat nový životní styl, který změnil chod segmentu beauty a zdraví. A jejich hodnoty se od roku 90 nezměnily. Jejich eco-friendly obaly redukují negativní dopad na životním prostředí -– firma každoročně ušetří 41 let spotřeby vody průměrného člověka, 1404 stromů a díky nízkým emisím v přepravě přibližně 170 výletů okolo světa. Motto Nature is prodigious, neboli Příroda je zázračná, říká vše, co potřebujete vědět. Nuxe vnímá přírodu jako nejsilnější zázrak, který se nám nabízí. My jsme pro vás připravili kurátorský výběr produktů Nuxe, které odpovídají pravidlům nastavených v našem Naqed kodexu.

NUXE founders

O zakladatelce

Fascinovaná nevyčíslitelnou silou rostlin a přesvědčená o tom, že flora je to správné místo, kde začít při vyvíjení nových technologií a ošetření v oblasti beauty, Aliza Jabès se zaměřila rovnou ze začátku na pět klíčových elementů Nuxe – na přírodu, inovace, neustálé vyhodnocování, dostupnost a smyslové prožitky. Studentka magistra na Pařížském institutu Politických Věd a držitelka MBA v marketingu a financích, se o své kariéře nezávislé podnikatelky rozhodla už v mladém věku. V roce 1990 založila Nuxe jako malou laboratoř v Paříži, odkud rozjela celosvětově úspěšný business, který skloubil v jedno kouzlo přírody a luxus.

Produkty NUXE

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.
0