NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

SAPPHO

Sappho New Paradigm je luxusní kanadská veganská kosmetika vedená převážně ženami. Výrobky byly navrženy podle náročných kosmetických potřeb hollywoodských hvězd, které se zakladatelkou, nominovanou na cenu Emmy za makeup, pravidelně konzultovali vývoj beauty trhu. Proto jsou přípravky Sappho navrženy vizážistkou a kosmetickými odborníky.

Sappho nabízí produkty, které jsou určené pro všechny typy pleti. Jsou složené z těch nejvýkonnějších organických složek a testovány profesionálními make up artisty. Spokojenost na všech stranách dokazuje, že používání ekologických a veganských produktů je skutečný upgrade. Clean. Conscious. Vegan.

Produkty SAPPHO Příběh značky >
Favorite product

SAPPHO
Essential Foundation Lisa

Koupit >

Filozofie značky

Sappho si dalo za úkol být stále zelenější. Momentálně vyvíjí revoluční, udržitelné kosmetické obaly v kovovém provedení, s biologicky rozložitelným plastem a skutečně recyklovatelným sklem, který bere ohled na životní cyklus produktu. Sappho New Paradigm se řídí podle morálních hodnot etického podnikání, feminismu, transparentnosti ingrediencí, rozmanitosti, poctivosti a autentičnosti. Jeho tvůrci podporují kreativitu ve všech formách a etické zacházení se všemi bytostmi a naší planetou. Současně slibují, že se časem stanou ještě udržitelnějšími.

SAPPHO founders

O zakladatelce

JoAnn Fowler je kanadská vizážistka a zakladatelka kosmetiky Sappho New Paradigm Cosmetics. Posledních 20 let se těší ze svého globálního úspěchu se značkou Sappho, a dříve pracovala jako maskérka u filmu a v televizi v Severní Americe, kde poprvé pocítila, že na trhu chybí clean beauty a kosmetika, po které začaly její hvězdné klientky po prvním vyzkoušení toužit. Na počátku roku 2000, po rozsáhlém výzkumu chemických látek v kosmetice, a rozhodla vyvinout čistou řadu make-upu bez toxinů, aby poskytla svým klientkám životaschopnou alternativu ke komerčním značkám, které byly na trhu jako jediné k dispozici.

Produkty SAPPHO

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.