NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

SLIM CERA

Masážní pomůcky, třeste se! Na český trh přichází revoluční roller na obličej z Japonska s magickými účinky, které vyhladí vrásky, prokrví pleť a dodají vaši pokožce přirozenou záři, jako byste se zrovna vrátili z dovolené. Rolery Slim Cera vám díky minerálům doručí během pár minut výsledky jako po komplikovaném a drahém face-liftu. Díky diamantové oceli, minerálům a solárním panelům má tento lehoučký a na čištění nenáročný pomocník. Právem má zasloužené místo mezi hrdiny clean beauty péče. Doporučuje už 400 tisíc spokojených žen po celém světě.

Produkty SLIM CERA Příběh značky >
Favorite product

SLIM CERA
Slim Cera Plus+

Koupit >

Filozofie

Rolery Slim Cera napodobují práci rukou maséra. Stimulováním obličejových svalů dochází k revitalizaci pokožky. Plochy válečků s diamantovou ocelí odstraní veškeré nečistoty a vyčistí zanesené póry. Obnoví a omladí pokožku díky minerálům, které jsou umístěné pod masážními válečky! Hlava válce obsahuje turmalín, křemen a přibližně deset různých minerálů, které stimulují a zanechávají pokožku hladší a živější. Zanechejte roler během dne na denním světle, aby se nabil solární panel na zadní části hlavy, který podporuje efekt minerálů. Ručně vyrobené v Japonsku, složená z germania, s čistotou 99,99%.

SLIM CERA founders

O Zakladateli

Slim Cera je jedinečný objekt, který sluší každé beauty poličce, a skutečný kosmetický pomocník. Minerální roler s diamantovou ocelí byl vytvořen milovníkem kamenů a minerálů panem Hirotoshi Hattori. Jako prezident klenotnické společnosti byl Hirotoshi neustále v kontaktu s kameny. Poté, co zjistil, že mají pozitivní účinky na tělo i duši, se rozhodl svou fascinaci posunout o krok dál. Vynalezl umělou keramiku ztloukáním několika kamenů dohromady a jejich mícháním. A poté svůj fenomenální roler. Zpětná vazba na jeho nové produkty byla mimořádně pozitivní a tak oficiálně vznika Slim Cera.

Produkty SLIM CERA

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.