NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

SMYSSLY

Smyssly jsou netradiční česká přírodní udržitelná kosmetika, která vznikla tradičně - na základě silného vztahu matky a dcery. Dvě ženy s odlišnými zkušenostmi a pohledem na svět – a o to lépe fungující v kreativní symbióze. Když si uvědomily, že především věk je to, co mění požadavky na každodenní péči o pleť, rozhodly se spojit síly dvou generací, své produkty začaly na sobě testovat dva roky před spuštěním značky. A proto mají dnes všechny ingredience svůj význam s maximálním důrazem na kvalitu. Smyssly jsou funkční přírodní kosmetika s nadčasovým designem. Ve výrobcích jsou použity pouze přírodní ingredience, snaží se eliminovat množství plastu a nahradit jednorázové obaly recyklovatelnými variantami, i když to ne vždy úplně jde.

Produkty SMYSSLY Příběh značky >
Favorite product

SMYSSLY
Gua Sha Akáciové Dřevo

Koupit >

Filozofie značky

Ve svých výrobcích spojují pozitivní účinky mletých perel a hydrolyzovaného hedvábí s vybranými oleji. Více než 90 % složek je přírodního původu. Jejich portfolio dnes čítá více než 15 produktů komplexní péče o pleť a pokožku. Mezi nejoblíbenější produkty patří hydratační emulze „Protivrásková péče“, sérum s kyselinou hyaluronovou, či sérum s retinolem. Dále sortiment obohatilo antioxidační sérum s rozjasňujícím účinkem. Lahvička naplněná perlami je nejen blahodárným elixírem pro pleť, ale díky své vizualitě i výsostnou ozdobou každé kosmetické poličky. Součástí filozofie značky SMYSSLY je také udržitelnost zdrojů. Část obalů se vyrábí ze zbytkového dřeva či kůže a pokud je to možné, plast se nahrazuje sklem.

SMYSSLY founders

O zakladatelkách

Zakladatelky Smysslů a matka s dcerou, Cecília Blanárová a Silvia Straková, pocházejí ze Slovenska. Před čtyřmi lety během rodinného setkání dostaly odvážný nápad. Rozhodly se, že rozjedou výrobu luxusní přírodní kosmetiky. Netrvalo dlouho a na světě byly první produkty, odborná ocenění a narůstající počet zákaznic. Obě zakladatelky ušly dlouhou cestu. Cecília si budovala kariéru jako úspěšná módní designérka. Ale poté, co byl podruhé její butik v Prešově vykraden, si uvědomila, že potřebuje změnu. S pomocí Silvie, která pracovala jako concierge a realizovala sny bohatým lidem, založily Smyssly. Role mají rozdělené, ale v důležitých rozhodnutích pracují v symbióze. Silvie se věnuje komunikaci, designu a budování značky, zatímco Cecílie má na starosti zejména výrobu a vývoj nových produktů.

Produkty SMYSSLY

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.