NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

SOLARTEA

Vysoce účinné opalovací krémy na minerální bázi bez nanočástic, které působí antioxidačně,  předchází vzniku pigmentových skvrn, jsou bezpečné pro vodní živočichy, chrání pokožku před volnými radikály, zpomalují tak stárnutí a nezanechávají stopy? Dál nehledejte! Opalovací krémy SolarTea, totiž splňují vše, co bychom si mohli přát. 

Produkty SOLARTEA Příběh značky >
Favorite product

SOLARTEA
High Protection SunCream SPF 30

Koupit >

Filozofie Značky

Produkty Bema Cosmetici jsou vegan a udržitelně vyráběné v Itálii. Společnost je držitelem ICEA certifikace (Environmental Ethical Certification Institute), která zaručuje ochranu životního prostředí i lidského zdraví v každém aspektu výrobního procesu a zaručuje, že použité ingredience jsou přírodního původu a získané udržitelným způsobem. Výsledkem jsou přírodní vysoce účinné opalovací krémy, které neohrožují korály a vodní živočichy a předchází poškození způsobené slunečním zářením a předčasnému stárnutí. Tak jednoduchá je mise společnosti.

SOLARTEA founders

O zakladateli

Dr. Franco Marinello, zakladatel značky studoval v oblasti agrikultury, což ho blíže přivedlo k bio pěstitelství. Po tom co dokončil své vzdělání na University of Urbino v oboru přírodní medicíny se specializací na přírodní kosmetiku, se ve svém výzkumu zaměřil na zvýšení vstřebávání aktivních ingrediencí a jejich využitelnosti pro naši pokožku. Ve své práci se nebojí spolupracovat s předními Italskými univerzitami na svojí misi přinášet inovace do světa přírodní kosmetiky.

Produkty SOLARTEA

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.