NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

SUGAR COATED

Veganské, etické, ekologické ale taky ty nejemnější produkty na depilaci. Zakladatelka Rosie totiž ve značce spojila 30 let zkušeností a inovací pro jednoduchou depilaci, za kterou nebudete muset chodit do salónu a na trh také jako první přivedla opakovaně pratelné depilační pásky, které jsou součástí balíčku Sugar Coated. Zamilujete se!

Produkty SUGAR COATED Příběh značky >
Favorite product

SUGAR COATED
Full Body Hair Removal Kit

Koupit >

Filozofie

Sugar Coated se snaží být etický a enviromentální výrobce v každém aspeketu svého fungování a nebojí se v těchto oblastech neustále inovovat a zlepšovat. Jejich produkty jsou vyráběné v Británii, kde také v rámci svého podnikání podporují britské včelaře. Jejich produkty jsou 100% přírodní, veganské a netestované na zvířatech.
SUGAR COATED founders

O Zakladatelce

Sugar Coated pochází z hlavy Rosie Khandwala z Tanzánie, kde je depilace chloupků cukrovou pastou jediný způsob odstraňování chloupků, které používají. Když se přestěhovala s rodinou do Británie zjistila, že v británii tuhle techniku nepoužívají a začala si proto vyrábět svou vlastní cukrovou pastu.  Když si uvědomila, že tahle vychytávka britskému trhu chybí rychle se chytla příležitosti a našla si místo pro výrobu svých produktů poblíž vlastního bydliště, kde produkty značky vyrábí doteď.

 

Produkty SUGAR COATED

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.