NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

SUNDAYS

Netoxické laky na nehty SUNDAYS vytvořila Amy Ling Lin v roce 2017. Jako majitelka nehtového salonu, kde trávila většinu dne, si uvědomila, že téměř nepřetržitě vdechuje toxické chemikálie. Když chtěla svůj sortiment vyměnit, zjistila, že je to nemožné. V té době na trhu neexistovaly žádné alternativy, které by kromě přírodního složení splňovaly také Lin vysoké požadavky na kvalitu a estetičnost. Obrovský problém trhu s laky na nehty ji přivedl k vlastní značce. Vyzkoušejte kterýkoli odstín SUNDAYS a uvidíte, že si budete rázem připadat jako uprostřed klidného nedělního rán. Bezstarostnost se míchá s pohodou, a krása jde ruku v ruce se zdravím.

Produkty SUNDAYS Příběh značky >
Favorite product

SUNDAYS
Sundays Nail Polish

Koupit >

Filozofie značky

Profesionálně vyrobené laky s ohledem na klid a zdraví všech klientů i zaměstnanců nehtových studií jsou díky své „10-free“ receptuře bezpečným průkopníkem na našem trhu. Kromě netoxického složení klade značka důraz na minimalistické obaly a vysokou pigmentaci. S žádným z padesáti odstínů rozhodně nešlápnete vedle!

SUNDAYS founders

O zakladatelce

Firmu SUNDAYS založila Amy Ling Lin v roce 2017. Jako majitelka nehtového salonu, kde trávila většinu dne, si uvědomila, že téměř nepřetržitě vdechuje toxické chemikálie. Když chtěla svůj sortiment vyměnit, zjistila, že je to nemožné. V té době na trhu neexistovaly žádné alternativy, které by kromě přírodního složení splňovaly také Lin vysoké požadavky na kvalitu a estetičnost. Obrovský problém trhu s laky na nehty ji přivedl k vlastní značce.

Produkty SUNDAYS

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.