NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

TRUE ORGANIC OF SWEDEN

True organic of Sweden má jednoduché poslání vyrábět tu nejvyšší kvalitu unisex produktů v péči o tělo a pleť v bio kvalitě a zároveň plnit jejich závazky na ochranu naší planety a všech jejích zdrojů.

Produkty TRUE ORGANIC OF SWEDEN Příběh značky >
Favorite product

TRUE ORGANIC OF SWEDEN
All you need is me

Koupit >

Filozofie Značky

Produkty True Organic Of Sweden jsou vyráběné ve Švédsku jen z čistě přírodních bio certifikovaných ingrediencí bez náhražek a plnidel. Jejich produkty jsou certifikovány švédskou certifikací Natural Organic Cosmetics Sweden (NOC) a díky svému vysokému obsahu bio ingrediencí, by mohli dosáhnout i na mnohem přísnější mezinárodní certifikace, ale rozhodli se neusilovat o další certifikace kvůli jejich finanční náročnosti, která by se nepříznivě odrazila na ceně jejich produktů. O to jde značce ostatně nejvíc – mít kvalitní, cenově dostupné přírodní produkty pro všechny. Stejně tak je pro ně důležité, jaké používají obaly, a proto všude kde je to možné používají ekologické, rozložitelné alternativy a bioplasty.

TRUE ORGANIC OF SWEDEN founders

O Zakladatelce

Tina de Sousa se narodila a vyrůstala ve Švédsku, ale díky své kariéře v hotelovém průmyslu procestovala půlku světa. Jak se ale měnily její priority a začala se více zajímat o svoje zdraví a stravování, uvědomila si, že potřebuje změnu a hotelový business pro ní není to pravé. Vrátila se do Švédska a vrhla se do studií přírodní medicíny. Brzy na to, začala pracovat jako manažerka obchodů se zdravou výživou a kosmetikou, a mezitím si v hlavě začala dělat wishlist svých ideálních netoxických produktů z bio ingrediencí. Tenhle wishlist pak zrealizovala ve svojí značce True Organic of Sweeden s nejvyšším obsahem ingrediencí v bio kvalitě za dostupné ceny.

Produkty TRUE ORGANIC OF SWEDEN

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.