NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

UKA

UKA je bio japonská kosmetika, která pečuje o všechny vaše smysly a pokud nás časy sociálního distancování něco naučili, je to jak o sebe lépe pečovat. Ať už jde o hardcore cvičení, lekci z gastronomie s těmi nejlepšími kulinářskými mistry, nebo o přípravu domácího spa včetně masáží a mani pedi, ty nejlepší výsledky dostanete s trochou lásky navíc. Někdo sice tvrdí, že lásku si člověk nekoupí, pokud ale voní jako některý z produktů Uka, dovolíme si s tvrzením nesouhlasit. Uka v japonštině znamená proces, kdy se motýlí kukla z kokonu proměňuje v motýla. A na to stejné se můžete těšit i vy. Vyzkoušejte neuvěřitelné smyslové ošetření esenciálním olejem, přírodní manikúru nebo šetrnou péči o vlasy. Uka je tu jak pro ženy tak i pro muže.

Produkty UKA Příběh značky >
Favorite product

UKA
Travel! Wake up!

Koupit >

Filozofie značky

Bio péče o tělo uka vznikla proto, aby si lidé mohli na chvíli odpočinout, zasnít se, potěšit své smysly, udržovat své tělo zdravé a stárnout s grácií. Japonská značka sympatizuje se všemi, kteří vedou hektický život. Kiho Watanabe, prezidentka a jedna z předních manikérek v Japonsku, v roce 2009 vytvořila kultovní produkt uka – nehtový olej, který překrásně voní a dá se používat například i jako lehký parfém na zápěstí. Tím odstartovala vlnu a nový zvyk mezi japonskými ženami, které začaly nehtový olej pravidelně používat, například i během dne. Výrobky uka jsou navrženy tak, aby se daly snadno začlenit do každodenního života. Jsou clean, krásně voní a mají přímo snový design.

UKA founders

O zakladatelce

Kiho Watanabe není typická manikérka z  Tokya, která tráví celé dny v salónu. Je instruktorka v nail art a péči o ruce, a také pracuje jako manikérka na setech filmů nebo focení do mezinárodních časopisů. Aby toho nebylo málo, založila si vlastní salon a značku Uka a aktivně se podílí na vytváření každého nového produktu. Její přínos a posun světa japonské kosmetiky právem vyvolal mezinárodní pozornost. Kiho je vyhledávaná pro svůj smysl pro detail a péči o nehty, která je zároveň posilňuje a dělá je zdravější. Jako prezidentka značky Uka v současnosti otevírá další salóny a rozrůstá povědomí o značce globálně.

Produkty UKA

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.