NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

WA:IT

Co se stane, když spojíte to nejlepší z dvou zdánlivě odlišných kultur? Zkombinujte italskou la dolce vitu a japonskou lásku ke všemu pomíjivému wabi-sabi a máte naprostou magii – jedinečnou značku WA:IT, která vzývá zen, osvobození mysli a péči o vlastního ducha i v dnešním zrychleném světě a přínáší 100% přírodní parfémy z esenciálních olejů.

Produkty WA:IT Příběh značky >
Favorite product

WA:IT
HITO Roll On

Koupit >

Filozofie Značky

„Povzneste svého ducha a začnou se dít věci.“ Motto značky WA:IT, všechny produkty jsou harmonicky smíchány, aby povznesly ducha a osvobodily mysl a podporují meditativní stav. Vlajkovou lodí je parfém HITO složený z přírodních éterických olejů extrahovaných z rostlin destilací párou, nebo jsou získávány z okvětních lístků technikou enfleurage. Všechny suroviny jsou přísně vybírány a dodavatelský řetězec je certifikován. Stejně jako jejich ohleduplně získávané recyklovatelné obaly. 

WA:IT founders

O zakladatelce

Italka Raffaella Grisa byla zastáncem čisté a přirozené krásy odjakživa, ale až jedna konkrétní návštěva Japonska ji přiměla začít se věnovat holistickému přístupu ke kráse a více se zajímat o meditaci a celkově slow living. Procházela se parkem u chrámu harmonie Meiji v Tokyu a uvědomila si, že ji její dosavadní život a kariéra inženýrky, neustále na cestách, nenaplňuje. Bylo jí 47 a potřebovala změnu. Znovuzrození. Právě v ten moment vznikla značka WA:IT – ztělesnění toho, co Raffaella miluje: studium tradiční japonské medicíny a aromaterapie, všímavost, udržitelnost ve všech směrech, ve spojení s místem, kde má kořeny: Itálií.

Produkty WA:IT

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.