Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

Kristína N.

Většinou ji potkáte v černé zástěře a messy culíku. Vždy dobře naladěná Kika vás provede světem – samého dobrého – jídla. Více o Kice najdete i na www.madebykristina.cz

Kristína N.

Kiko,

CO TĚ VŽDY UDĚLÁ ŠŤASTNOU?

Kamarádi, rodina a dobrý jídlo!

A CO TĚ MOTIVUJE?

Motivují mě mé sny a jasné cíle, které mám před sebou, a kterých chci dosáhnout.

CO JE TVÉ NEJOBLÍBENĚJŠÍ MÍSTO NA SVĚTĚ?

Průchod v Rijksmuseum v Amsterdamu. Projíždí tudy cinkající kola, hraje tam vždy pouliční kapela s houslemi a violoncellem, a vy tam stojíte a prociťujete celou tu atmosféru pod krásným gotickým obloukovitým stropem.

JAK ZAČÍNÁŠ DEN?

Obvykle mi trvá minimálně 15 minut než se z postele vůbec vykopu, a když se konečně přemůžu, zamířím do koupelny. Vyčistím si zuby, provedu svůj skincare routine a ještě v pyžamu si vychutnávám svou snídani a velkej hrnek kafe.

TVŮJ SIGNATURE LOOK?

Černá zástěra a rozcuchaný culík! A mimo to nosím hlavně v čem se cítím pohodlně, většinou sázím na klasiku (džíny a basic tričko) a k tomu make-up as natural as possible a když mám chuť a čas přidám k tomu i jemné oční linky.

TVŮJ BEAUTY RITUÁL?

Ráno vždy začnu tím, že si opláchnu tvář studenou vodou a použiju hydratační detoxikační vodu, pak si dopřeju masáž obličeje s guasha a nanesu svůj denní krém. Před spaním se zase neobejdu bez svého cleanseru, který má i funkci masky. V poslední době nedám dopustit na intenzivní krém od značky MALINNA.

CO JE POSLEDNÍ VĚC, CO UDĚLÁŠ PŘED SPANÍM?

Usínám zpravidla s hudbou se sluchátkami v uších. Vím, že usínat s mobilem, nebo notebookem by se nemělo, ale ještě jsem se to pořád nedokázala odnaučit, ups.

KOHO BY MĚLI VŠICHNI SLEDOVAT NA INSTAGRAMU?

Jednoznačně @tasteofprague, @reneredzepinoma, @massimobottura. Jen se připravte, že se vám budou sbíhat sliny.

JAKÝ SONG TĚ ROZTANČÍ?

Watermelon Sugar od Harry Styles.

JAKÝ BEAUTY TIP BYS DALA SVÉMU 15TI-LETÉMU JÁ?

Ve svých 15 letech jsem trochu experimentovala s pinzetou, takže tip by zněl spíš jako rozkaz: „Netrhej si to obočí, proboha!

KOHO BYS NEJRADĚJI POZVALA NA VEČEŘI?

Moje kuchařské ikony, jako je třeba Clare Smith, René Redzepi a Masssimo Bottura. Teď bych se je ještě neodvážila poznávat, ale možná za pár let, až dosáhnu takové úrovně s jakou budu spokojená, by mi bylo ctí, aby ochutnávali moje jídla a u toho bychom si mohli povídat o kráse gastro oboru.

CO JE SEBELÁSKA?

Sebelásku vnímám jako respektování a příjímání sama sebe. Důležité je podle mě vyhradit si „me time
a uvědomit si, že jsem schopná dosáhnout svých cílu pokud si budu věřit.

Kristína N.

Doporučuje

Skin Toner

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.