Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

Kristína N.

Většinou ji potkáte v černé zástěře a messy culíku. Vždy dobře naladěná Kika vás provede světem – samého dobrého – jídla.

Kristína N.

Kiko,

CO TĚ VŽDY UDĚLÁ ŠŤASTNOU?

Kamarádi, rodina a dobrý jídlo!

A CO TĚ MOTIVUJE?

Motivují mě mé sny a jasné cíle, které mám před sebou, a kterých chci dosáhnout.

CO JE TVÉ NEJOBLÍBENĚJŠÍ MÍSTO NA SVĚTĚ?

Průchod v Rijksmuseum v Amsterdamu. Projíždí tudy cinkající kola, hraje tam vždy pouliční kapela s houslemi a violoncellem, a vy tam stojíte a prociťujete celou tu atmosféru pod krásným gotickým obloukovitým stropem.

JAK ZAČÍNÁŠ DEN?

Obvykle mi trvá minimálně 15 minut než se z postele vůbec vykopu, a když se konečně přemůžu, zamířím do koupelny. Vyčistím si zuby, provedu svůj skincare routine a ještě v pyžamu si vychutnávám svou snídani a velkej hrnek kafe.

TVŮJ SIGNATURE LOOK?

Černá zástěra a rozcuchaný culík! A mimo to nosím hlavně v čem se cítím pohodlně, většinou sázím na klasiku (džíny a basic tričko) a k tomu make-up as natural as possible a když mám chuť a čas přidám k tomu i jemné oční linky.

TVŮJ BEAUTY RITUÁL?

Ráno vždy začnu tím, že si opláchnu tvář studenou vodou a použiju hydratační detoxikační vodu, pak si dopřeju masáž obličeje s guasha a nanesu svůj denní krém. Před spaním se zase neobejdu bez svého cleanseru, který má i funkci masky. V poslední době nedám dopustit na intenzivní krém od značky MALINNA.

CO JE POSLEDNÍ VĚC, CO UDĚLÁŠ PŘED SPANÍM?

Usínám zpravidla s hudbou se sluchátkami v uších. Vím, že usínat s mobilem, nebo notebookem by se nemělo, ale ještě jsem se to pořád nedokázala odnaučit, ups.

KOHO BY MĚLI VŠICHNI SLEDOVAT NA INSTAGRAMU?

Jednoznačně @tasteofprague, @reneredzepinoma, @massimobottura. Jen se připravte, že se vám budou sbíhat sliny.

JAKÝ SONG TĚ ROZTANČÍ?

Watermelon Sugar od Harry Styles.

JAKÝ BEAUTY TIP BYS DALA SVÉMU 15TI-LETÉMU JÁ?

Ve svých 15 letech jsem trochu experimentovala s pinzetou, takže tip by zněl spíš jako rozkaz: „Netrhej si to obočí, proboha!

KOHO BYS NEJRADĚJI POZVALA NA VEČEŘI?

Moje kuchařské ikony, jako je třeba Clare Smith, René Redzepi a Masssimo Bottura. Teď bych se je ještě neodvážila poznávat, ale možná za pár let, až dosáhnu takové úrovně s jakou budu spokojená, by mi bylo ctí, aby ochutnávali moje jídla a u toho bychom si mohli povídat o kráse gastro oboru.

CO JE SEBELÁSKA?

Sebelásku vnímám jako respektování a příjímání sama sebe. Důležité je podle mě vyhradit si „me time
a uvědomit si, že jsem schopná dosáhnout svých cílu pokud si budu věřit.

 

This or that KRISTINA NEMCKOVA

Kristína N.

Doporučuje

Skin Toner

Jste naqed?

JEŠTĚ NE, ALE UŽ TEĎ SE VÁM PO NÁS STÝSKÁ?
ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE.