Oslavte s námi naše 1. výročí! Jako dárek od nás získáte dopravu zdarma s kodem "happybirthdaynaqed"
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč
Recept na dokonalou pleťovou glow

Recept na dokonalou pleťovou glow

Podzim a zima jsou období, kdy se naší pleti do přirozené glow moc nechce. Vaše pokožka nejspíš touží po beauty boostu, díky kterému dostane znovu energii zářit. Pečujte o sebe s našimi netoxickými hrdiny, kteří vás podrží i v krajních podmínkách.

Správně hydratovaná pokožka je ta bez vysušených šupinek a znaků únavy – krásně vyhlazená, sjednocená a zčervenalá na těch správných místech. A navíc pořádně juicy! 

Dodržovat pitný režim ale bohužel nestačí. Na pomoc vám přichází produkty, ve kterých najdete přírodní oleje, kyselinu hyaluronovou, vitamin A, C a E nebo mořské řasy. Ve složení našich favoritů mimo kyselinu hyaluronovou například olej z opuncie, avokáda a vzácných květin, šafrán bohatý na antioxidanty, nebo přírodní squalane.


Váš pečující hydratační rituál

1/

Ráno po sprše vyčistěte pokožku mlhou, kterou nanesete na oblast obličeje a dekoltu. Nechte působit a poté setřete plátěným tamponkem, aby na vaší pokožce nezůstaly toxiny, které mist vytáhne.

2/

Vaše pleť je nyní připravená na sérum s nepřekonatelnou ingrediencí v boji proti stárnutí pokožky, kyselinu hyaluronovou. Ta vám zajistí dokonalou hydrataci, omezí tvorbu vrásek a vyhladí pleť.

3/

Pleti dodáte dlouhodobou glow díky výživným hydratačním denním a nočním krémům, které cílí na specifické problémy. Například krém od značky Ruhaku řeší problém, se kterým se setkává spoustu žen žijících ve městech – a to je tvrdá voda, kvůli které je pokožka suchá a zašedlá. Hydratační krém z šesti rostlinných olejů a mořské vody má vysoké antioxidační účinky a vyživí vaši pleť na celý den.

 

4/

Dopřejte si osmihodinovou spa session v posteli. Naneste před spaním masku, která bude působit na vaši pleť po celou dobu vašeho beauty spánku. A až se ráno probudíte, masku stačí smýt ve sprše vodou, která by neměla být příliš horká. 

Horká voda totiž pokožku vysušuje, a proto doporučujeme vlažnou nebo studenou voda, která vaši pleť krásně prokrví. A poté? Znovu následuje krok 1!

Ještě více inspirace, jak si udržet dokonalou glow najdete na našem blogu.

 

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.