Nyní k nákupu produktů Novexpert získáte cestovní balení Séra kyseliny hyaluronové ZDARMA! Nabídka platí do 31.1.2022 nebo do vydání dárků!!
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

Blog

Morning with Annet X

Think pink

Endless summer

Ombre

Glossy eye

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.
0

Morning with Annet X

Jak se nastartovat do nového týdne a vykouzlit look, který zvládne roušku, zoom call i domácí lelkování? Zkuste to-do list Annet Charitonové: Hydratovat rty pomocí Lip Treat od Nuori. – Vyčistit obličej pomocí Reset Cleansing Oil od Ruhaku. – Vyčesat obočí a zafixovat pomocí tuhého mýdla a kartáčku. – Sjednotit tón pleti pomocí jemného BB krému od Inika. – Oči rozjasnit minerálními stíny Alima Pure. – Dodat juicy finish pomocí rtěnky Axiology, kterou můžete použít i na tváře. Voilá!

Think pink

Pokud neradi nasazujete růžové brýle, nasaďte alespoň růžovou pusu. A oči. A tváře. Kouzlit se dá i s jedním produktem – sledujte!

Endless summer

🕊 It's always summer somewhere. Třeba na vašem obličeji. Jak si zajistit léto, co nekončí? Alfa a omega jsou hřejivé zemité tóny, bronzer klidně i na oční víčka, a cheeky pohled k tomu. Let's dance!

Ombre

Pro dny, kdy jste nerozhodná a současně pro všechny, kteří jsou ve znamení Vah. Ale nebojte. My si také neumíme vybrat jen jednu barvu.

Glossy eye

Vyrazte létu naproti a vyzkoušejte wet look, jako byste zrovna vystoupila z vody. Slow motion style, samozřejmě. Aby vám oči mořské panny vydržely celý den, je nutné se vybavit skvělým primerem. Při nanášení vždy začínejte uprostřed a postupně lesk roztahujte po celém víčku. U lesklých očí se nedá nikdy zaručit, že se stíny mírně neslijou nebo neposunou, ale to nevadí. Prstem a jemným vklepáním vše vždy jednoduše oživíte.