NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

8FACES

Kvalitní all-in-one produkt milujeme! 8Faces je multifunkční přírodní krém obsahující směs olejů, který lze použít jako každodenní péči o obličej, pro váš krk a dekolt, proti stárnutí kůže, jako péči po opalování, pro zkrocení a korekci vašich divokých vlasů, jako osvěžující pomoc při dlouhém cestování a jako ochranu pokožky rukou. Zakladatelka značky, Beth Shuman, kombinovala mnoho jedinečných ingrediencí, které sbírala na svých cestách a poté strávila dva roky zdokonalováním formule. Příběh 8FACES začal cestou okolo světa a získávání a vzorkování přísad z různých kultur. Tento krém na olejové bázi bude vašim ideálním společníkem při jakékoliv domácí i cestovatelské pečovatelské hodince.

Produkty 8FACES Příběh značky >
Favorite product

8FACES
Boundless Solid Oil

Koupit >

Filozofie

8FACES má jednoduchost v krvi. Zakládá si na multifunkčnosti a snadno se hodí do každodenní rutiny. Vytvořte si pozitivní rituál, který bude pečovat o vaši pokožku a duši. O 8FACES se dá říct, že jsou víc než produkt. Jejich hodnota se skrývá i v tom, že můžete udělat nejen něco pro sebe, ale i pro naši planetu, jelikož žádné z použitých ingrediencí neobsahuje toxiny, výroba je cruelty-free, jsou bio certifikovaní USDA a jsou mezinárodně vyráběny zodpovědnými farmáři. Produkt 8FACES je na bázi oleje amla, který obsahuje silné antioxidanty, vitamíny, minerály a je to také bohatý zdroj esenciálních mastných kyselin, silný antioxidant a jednou z nejbohatších aktivních složek na světě. Podporuje zdravou a mladou pokožku a celkovou pohodu. Studie ukazují, že má schopnost omezit výskyt skvrn, které přichází s věkem a poškozením sluncem.

8FACES founders

O zakladatelce

Beth Shuman žila roky v New Yorku jako televizní producentka a zažila nesmírně intenzivní pracovní tempo. Začala si všímat toho, jak je její pleť unavená a dalších vedlejších účinků souvisejících se stresem. Rozhodla se vytvořit produkt, který stárnutí pozastaví. Začala experimentovat a probudila v sobě obrovskou míru kreativity. Po 2 letech hledání té správné a dokonalé formule z různých olejových směsí a neustálého testování konečně vytvořila nesmrtelnou kombinaci. Vždy přitom hledala ty nejjemnější a nejčistší ingredience.

Produkty 8FACES

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.