NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

CHADO

Tajemství krásy tkví v očích. Chado švýcarská značka přírodní a netoxické kosmetiky na oči a obočí. Jejich inovativní formule, textury a barevné pigmenty nabízí tu nejvyšší kvalitu organické a funkční péče. Hlavní přísadou je PhytoCellTec Malus Domestica, neboli speciálně zprocesovaný biotechnologický druh švýcarského jablka, které se jmenuje Uttwiler Spätlauber. Proč ho znát? Tyto aktivní složky zvyšují vitalitu a dlouhověkost kožních kmenových buněk a zpomalují proces stárnutí. Rozzařte své oči s Chado!

Produkty CHADO Příběh značky >
Favorite product

CHADO
Le Soin Duo Spa

Koupit >

Filozofie značky

Švýcarská kvalita je bezpochyby jedna z těch nejvyšších. Možná je to díky čerstvému vzduchu Alp nebo snad díky preciznosti, které definují švýcarské produkty jako mezinárodní etalon kvality. Chado je ženevská značka se silným charakterem, který získává z kosmopolitního rázu města, které je situováno v srdci Evropy. Mix luxusu, nadstandardně pokročilé bio-technologie a umění savoir-vivre, přináší harmonii do života jejích obyvatel, ale i značek s lokálním původem. Ženeva je autentická, tradiční a zároveň inovativní. To jsou tři základní hodnoty, které definují i DNA značky Chado, jejíž cílem je, aby se kterákoliv žena díky elegantním a kvalitním produktům cítila tou nejkrásnější možnou verzí sama sebe.

CHADO founders

O zakladatelce

V Ženevě narozená Sylvia Rossel založila Chado jako první švýcarskou přírodní značku make-upu a péče o tvář. Její tatínek, který pracoval jako kuchař, ji často bral s sebou do kuchyně a nechával ji si sednout do velkých prázdných hrnců, zatímco si povídali o životě. Dal ji pár nezapomenutelných rad – vždy se co nejvíc zajímej, miluj život, svou práci a starej se o vlastní rodinu. Sylvie si vzala rady k srdci, a proto se s absolutní vášní rozhodla založit Chado. Inspiraci získává z přírody, a její sílu používá, jako kdyby malovala obraz. Už od dětství milovala tvořit, malovat a vytvářet nové recepty z lokálních a sezónních produktů a ingrediencí. V roce 2015 založila Chado, které pojmenovala po své dceři Charlotte-Dolores.

Produkty CHADO

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.