NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

ECOBROW

V době kdy se zakladatel značky Ecobrow, Marco Ochoa, rozhodl značku založit, neexistovalo mnoho značek s přírodními produkty na obočí. Jeho posláním bylo přijít s univerzálním produktem, který sedí každému odstínu pleti, je ohleduplný k životnímu prostředí a přitom uspokojí potřeby i těch nejlepších vizážistů na světě. V roce 2013 se zrodila ikona – Ecobrow Defining Wax. Díky své luxusně hladké struktuře a vynikající výdrži se stala celosvětovým bestsellerem a kultovním produktem mezi odborníky na krásu. Že jde o hvězdný produkt poznáte snadno: šest odstínů z populární řady vzdává hold hollywoodským ikonám a Marcovým favoritkám: Blonde / Marilyn, Light Brunette / Sharon, Ginger / Rita, Brunette / Penelope, Dark Brunette / Liz a Soft Black / Frida.

Produkty ECOBROW Příběh značky >
Favorite product

ECOBROW
Defining Wax Sharon

Koupit >

Filozofie značky

Být zodpovědný k přírodě a současně naprosto “glamorous” není jen mise této značky, ale celé její DNA. Klíčem k tomu, co značku Ecobrow odlišuje, je Marcův umělecký a hluboce osobní přístup i vztah, který k řadě produktů má. V portfolio značky není nic, co by neprošlo přímo jeho rukami. To se odráží v naprosto každém detailu – od čisté receptury až po rafinovaně elegantní balení. Všechny produkty jsou na minerální bázi, odolné proti rozmazání a zcela bez parabenů. Jednou se zamilujete a už nebudete chtít jinak!

ECOBROW founders

O zakladateli

Jedenáct let byl profesionálním vizážistou se specializací na úpravu obočí a celou tu dobu mu na trhu něco chybělo. Chytrá kombinace barev a textur a receptura, co příliš nezatěžuje životní prostředí. V té době existovaly pouze tužky či pudry a obojí působilo až příliš nepřirozeně. Když Marco začal pracovat na vlastní linii, věděl, že musí dospět k univerzálnímu produktu. Takovému, který by byl vhodný pro každý odstín pleti, zůstal věrný své filozofii zodpovědné a ekologicky šetrné krásy, a dodržoval vysoké standardy nejlepších světových vizážistů. To se mu povedlo na jedničku a ve svém studiu na Robertson boulevard v Beverly Hills dodnes vítá své klienty včetně známých celebrit, které si jdou pro radu a dokonalé obočí.

Produkty ECOBROW

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.