NAQED ADVENT je tady! Otevřete naše virtuální adventní okénko a zjistěte jaký dárek na vás čeká na NAQED dnes, více naleznete zde.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

Puressentiel

Puressentiel je přírodní a ekologické řešení v oblasti aromaterapie a tělové péče, které využívá síly esenciálních olejů a aktivních složek. Dnes, po patnácti letech fungování nabízí více než 250 produktů ve třech hlavních odvětvích – Aroma Expert, Natural Health a Natural Cosmetic. Jak se řady produktů rozrůstaly, Puressentiel získal první místa v žebříčcích prodejnosti ve francouzských apotékách. A díky tomu vám je můžeme dnes nabídnout i my. Jsou opravdu vyvoněné!

Produkty Puressentiel Příběh značky >
Favorite product

Puressentiel
Relaxační sprej

Koupit >

Filozofie značky

Objevovat širokou škálu Puressentiel produktů je nekonečná zábava. Jejich portfolio čítá desítky druhů léčebných a beauty produktů a esenciálních olejů. Puressentiel si nechal patentovat Pure Quality Charter, neboli žebříček toho, do jaké úrovně spadají produkty v rámci svých ingrediencí. Tento systém obsahuje hned několik postupů, které musí splňovat specifické podmínky – proces pěstování, sběru, balení a transportu. Puressentiel je ve všech ohledech 100% clean a eco-zodpovědná značka, která sbírá své byliny šetrným způsobem po celé planetě. Produkce je zcela lokální.

Puressentiel founders

O zakladatelích

Puressentiel založili Isabelle a Marco Pacchioni po dlouholetém prohlubování jejich společné vášně – aromaterapie a výroby přírodních produktů. Isabelle je dcerou sběratele bylinek a přírodního lékaře, a proto není divu, že byla od raného věku obklopená přírodou a vším, co nabízí. Od mala poznávala účinky jednotlivých rostlin a bylinek, jak můžou léčit a jak působí na krásu. Isabelle se vždy díky svým znalostem intenzivně starala o svou rodinu a nejbližší. Dokázala namixovat různá rostlinná léčiva a esenciální oleje. A v roce 2005 se z jejího koníčku stala kariérní volba, když se svým manželem Marcem založili Puressentiel. První kolekce obsahovala oleje nejvyšší kvality, jejichž účinky byly podpořené nezávislým klinickým výzkumem.

Produkty Puressentiel

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.