Nyní k nákupu produktů Novexpert získáte cestovní balení Séra kyseliny hyaluronové ZDARMA! Nabídka platí do 31.1.2022 nebo do vydání dárků!!
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

RUHAKU

Prodlužte životnost své pleti vzácnou směsí rostlin, který vám pomůže vytvořit voňavý rituál na každý den. RUHAKU je první japonská certifikovaná bio kosmetika. Využívá výjimečné antioxidační vlastnosti tradičních listů Gettou, které mají omlazující účinky. Tyto rostliny jsou pěstované pouze na ostrově Hamahiga v souostroví Okinawa, na místě, které je považováno za posvátné a dříve se mu také nazývalo „ostrov, kde žijí bohové“. Název RUHAKU vznikl kombinací RYUKYU a BIHAKU. Ostrov Okinawa se nachází na jižním konci Japonska, které se dříve jmenovalo Ryukyu, známé svým krásným modrým oceánem, hlubokým lesem a výjimečnou životností. BIHAKU v japonštině znamená čistá a pružná pokožka.

Produkty RUHAKU Příběh značky >
Favorite product

RUHAKU
Moist Charge Cream

Koupit >

Příběh značky

Produkty RUHAKU jsou především na bázi GETTOU, jedné z nejsilnějších antioxidačních bylin. Její listy obsahují 30 krát více polyfenolů než červené víno. A tato léčivá rostlinka doroste až do výšky 2-3 metrů, a to i v drsné půdě se silným UV zářením. Její velké a svěží zelené listy mají antiseptické a antibakteriální účinky a aroma, které uklidňuje ženskou mysl, která může pociťovat výkyvy nálad kvůli hormonální nevyváženosti. Roste za silného slunečního světla a mořského vánku. Produktové složení se také skládá z japonských mořských hroznů, jakýchsi mořských řas podobných grepu, které rostou v oceánu. Jedná se o velmi vzácné rostliny, které lze nalézt pouze pod tropickým sluncem v čistém moři okolo Okinawy. Populární je už od pradávna jako „dlouhověká tráva na moři“. Je bohatá na minerály, polyfenoly,  aminokyseliny a perfektně hydratuje.

RUHAKU founders

O zakladateli

Zakladatel Masahiro Sugita chtěl jen vyrobit příjemnou péči o pleť pro svojí manželku Yoko, když ale běhěm cesty do Okinawy, objevil obrovský léčivý potenciál rostliny Gettou, nadchl se a začal svoji misi vytvořit čistě přírodní péči o pleť přesně s tímhle zázrakem. Díky potížím ve výrobě v Japonsku, kde se tehdy přírodní kosmetika ještě nevyráběla, musel vyrazit do Evropy a věnovat se studiu výroby přírodní kosmetiky. Tam se dozvěděl o certifikátu Ecocert a rozhodl se, že ho musí získat. Když našel v Japonsku malého bio pěstitele Gettou a získat certifikaci Ecocert už nebyl problém a takhle díky svému odhodlání začal značku RUHAKU.

Produkty RUHAKU

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.
0