Nyní k nákupu produktů Novexpert získáte cestovní balení Séra kyseliny hyaluronové ZDARMA! Nabídka platí do 31.1.2022 nebo do vydání dárků!!
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

CHISTEE


Slovenské přírodní čistící prostředky CHISTEE dokazují, že mezi účinným čištěním, vlivem na lidské zdraví a dopady na životní prostředí, nemusíte dělat kompromisy. Všechny produkty jsou složené ze směsi rostlinných olejů a přírodních výtažků. Díky tomu jsou bezpečné a 100% odbouratelné. Produkty jsou testovány v laboratoři a mají ověřený antibakteriální účinek. Žádný z produktů neobsahuje palmový olej, živočišné složky a nebyl testován na zvířatech.

Produkty CHISTEE Příběh značky >
Favorite product

CHISTEE
Čistící koncentrát Universal Lavender

Koupit >

Filozofie Značky

CHISTEE je mladá slovenská značka, která si přeje, abychom všichni mohli žít v bezpečném a zdravém prostředí. Inspiruje ji síla přírody, kterou spojují s moderními poznatky pro udržitelné řešení budoucnosti. Neustálý výzkum a inovativní zpracování kvalitních přírodních surovin, umožňuje maximální využití účinných látek a jejich zpracování ve formě antibakteriálních koncentrátů určených pro ředění s vodou. CHISTEE tak šetří množství odpadu, vaši peněženku i místo ve vašem bytě. CHISTEE také dodržuje O  výrobu a jejich produkty jsou vegan.

 

CHISTEE founders

O Zakladateli

Za značkou stojí Peter Faltus, který od kamarádky Dominiky (ano, spoluzakladatelky Malinna) poslouchal chválu na přírodní čistící prostředky, jenž si doma míchal její otec. Když mu Dominika jednou donesla jeden produkt na zkoušku, natolik ho oslovil, že se rozhodl přinést bezpečné efektivní prostředky pro celou domácnost co nejširší veřejnosti. Následovalo dlouhých 9 let výzkumu než vznikla značka CHISTEE. 

 

Produkty CHISTEE

Jste naqed?

ZŮSTAŇTE S NÁMI A NIC VÁM NEUNIKNE
K PRVNÍ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA.
0